کد خبر: 40868 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری متهمانی خبر داد که به اتهام ضرب و جرح تحت تعقیب پلیس و مقامات قضایی بودند.

ایلنا ـ کرمانشاه: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: چند روز پیش فردی در خیابان " بنت الهدی صدر " مورد ضرب و جرح قرار می‌گیرد كه ضاربین با یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 متواری می‌شوند.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، سردار کریم کشوری تاکید کرد: ماموران کلانتری 20 حافظیه بلافاصله در محل حاضر و اقدامات پلیسی خود را معمول و از شاکی تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که فردی اهل مشهد به نام "حسن " توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری مورد ضرب و جرح قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به حساسیت موضوع تیم‌هایی از پلیس اطلاعات با همکاری کارکنان پلیس آگاهی اقدامات همه جانبه خود را جهت دستگیری سرنشینان خودرو سواری آغاز کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارکنان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان پس از انجام اقدامات فشرده اطلاعاتی و هماهنگی مقامات قضایی ضارب اصلی را شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه بیان داشت: ضارب در بازجویی صراحتا اعتراف کرد من از شاکی طلب داشتم و اختلافمان به شدت افزایش پیدا کرد و تصمیم گرفتم با همکاری دوستم، شاکی را گوشمالی دهم و به جز این هدف و برنامه دیگری نداشتم. روز حادثه نیز دوستم را سوار خودرو کردم و شاکی را در خیابان بنت الهدی روئیت و وی را مورد ضرب و جرح قرار دادیم.

کشوری عنوان کرد: همدست متهم نیز دستگیر و در تحقیقات به بزه ارتکابی اقرار و خودرو سواری پژو مورد استفاده نیز توقیف شد.

وی تصریح کرد: موضوع اختلاف شاکی و ضاربان، اختلاف شخصی بوده و از قبل همدیگر را می شناختند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان به بازداشت متهمان اشاره و بیان داشت: پرونده قضایی تشکیل و موضوع تحت بررسی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر