کد خبر: 40865 A

چراغی خبر داد؛

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری اولین جشنواره استانی فیلم کوتاه مستند و عکس اعتیاد در کرمانشاه خبر داد.

ایلنا ـ کرمانشاه: معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: این جشنواره توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و با همکاری با ستاد مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، مصیب چراغی تاکید کرد: این جشنواره با موضوع اعتیاد در حوزه خانواده و جوانان برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه دفتر آموزش و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ارسال کنند.

چراغی افزود: فیلم‌های تهیه شده نباید از ۲۰ دقیقه بیشتر باشد و عکس‌های تهیه شده نیز باید با کیفیت بوده و در قالب سی دی به این اداره کل تحویل داده شود.

وی افزود: در هر بخش به ۵ نفر از برگزیدگان هدایایی نقدی و لوح تقدیر اهداء می‌شود.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: آخرین مهلت ارسال آثار تا ۲۰ دی ماه در نظر گرفته شده بود که این زمان تا دهه اول اسفند تمدید شده است.

چراغی افزود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه پوس‌تر جشنواره می‌توانند به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه یا با شماره تلفن ۳- ۸۲۳۸۴۰۲ تماس بگیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر