کد خبر: 39775 A

استاندار کرمانشاه:

همواره تلاش خود را برای خلق درآمد و رونق اقتصادی و صنعتی استان کرمانشاه بكار گرفته ایم.

ایلنا ـ کرمانشاه: استاندار کرمانشاه گفت: زیرساخت های لازم برای بالندگی بیش از پیش استان فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، سید دادوش هاشمی تاکید کرد: خوشبختانه با روی كارآمدن دولت های نهم و دهم پیشرفت های محسوس و قابل توجهی در استان بوجود آمد و كرمانشاه در تمامی زمینه ها آهنگ رشد و توسعه به خود گرفته است.

وی اظهار داشت: در سه سال گذشته با توجه به اصول راهبردی و ویژه دولت در كرمانشاه تلاش كرده ایم كه این استان در تمامی زمینه ها توسعه و پیشرفت كند.

استاندار كرمانشاه افزود: كرمانشاه در بخش های كشاورزی، صنعتی، خدمات، تجارت، گردشگری و موقعیت جغرافیایی دارای ظرفیت های ویژه ای است كه در برنامه ریزی های خود این موضوعات مهم را مورد توجه جدی قرار داده ایم.

هاشمی گفت: توسعه كشاورزی، صنعت، خدمات، تجارت و گردشگری كرمانشاه منجر به افزایش درآمد مردم استان می شود و همواره تلاش خود را برای خلق درآمد و رونق اقتصادی استان بكار گرفته ایم.

وی افزود: كرمانشاه در زمینه طرح ها و برنامه های كشوری مانند اجرای طرح مسكن مهر، طرح توسعه كشاورزی و استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی جزء استان های برتر كشور است و همواره از مدیران خواسته ایم كه نگاه ملی به برنامه ها داشته باشند و با تلاش بیشتر برای جذب اعتبارات كشوری اقدام كنند.

هاشمی گفت: تا پایان دولت دهم با توجه به افتتاح پروژه های مهم و همچنین برنامه های در دست اقدام، بسترهای گسترده تری برای بالندگی و توسعه افزونتر استان فراهم می شود و كرمانشاه بیش از پیش ضمن استفاده از ظرفیت های موجود خود دارای نقش های تاثیرگذارتر در سطح كشور خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر