کد خبر: 39764 A

شهرابی فراهانی:

طرح تكریم بیانگر این مهم است كه فعالیتهای ما به سهولت، صحیح و به موقع در اختیار متقاضیان قرار گیرد، كه این امر معیارها و شاخصه های مختلفی دارد.

ایلنا ـ کرمانشاه: معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به منظور بازدید از اجرای دستورالعمل اجرایی ممیزی طرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع در صنعت آب و برق و شاخص های این طرح از شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، در این بازدید، شهرابی فراهانی طی سخنانی با اشاره به لزوم اجرای طرح تكریم ارباب رجوع در ادارات و نهادها، گفت: طرح تكریم با عنایات ویژه به ارباب رجوع تحت عنوان واژگان مختلف از پیش در سیستم اداری ما وجود داشته است كه طی سالهای اخیر در قالب طرح تكریم ارباب رجوع مطرح شده است، طرح تكریم بیانگر این مهم است كه فعالیتهای ما به سهولت، صحیح و به موقع در اختیار متقاضیان قرار گیرد، كه این امر معیارها و شاخصه های مختلفی دارد.

محمد شهرابی فراهانی با تاکید بر لزوم اجرای طرح تكریم ارباب رجوع در ادارات و نهادها، گفت: رسیدگی به وضعیت ظاهری فضا وامكانات اداری برای حضور ارباب رجوع، نظم و آراستگی كاركنان و محیط اداری، نصب تابلو های راهنما، تابلو مشخصات فردی كاركنان، تابلو شرح وظایف كاركنان، ساز و كار های مناسب اطلاع رسانی، پاسخگویی مناسب و اصولی به شكایات ارباب رجوع، وجود بازرسان طرح تكریم ارباب رجوع، مستند سازی و اصلاح فرایند ها، نظر سنجی از ارباب رجوع و نصب منشور اخلاقی از جمله معیارهای تكریم ارباب رجوع است.

بازرس ویژه وزارت نیرو همچنین وجود خدمات مناسب الكترو نیك و خدمات وب سایتی، مكانیزم های اداری تشویق و تنبیه مناسب با امور كاركنان، برنامه های رفاهی، فرهنگی، ‌ورزشی و ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان خدمات دولت را از دیگر معیارهای تكریم ارباب رجوع دانست.

ایلیادی، ‌مدیر كل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شركت مهندسی آبفا كشور نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های انجام شده در شركت آبفار کرمانشاه، ‌در راستای طرح تكریم ارباب رجوع، ‌این اقدامات را موجب رضایتمندی ارباب رجوع و بدست آوردن شاخصه های رضایتمندی در ارزیابی بازرسین عنوان كرد.

 ایرج شهبازی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه نیز در این نشست درباره اجرای این طرح در شركت آبفار گفت: هدف مهم این شركت، خدمت رسانی مطلوب و بی منت به مردم استان و رعایت حقوق مشتركین است.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت خدمتگذار، خدمت به مناطق محروم است گفت: علیرغم خشكسالی های چندین سال گذشته و مشكلات پیش رو، این شركت با تمام توان، ‌تخصص و حداقل امكانات، نسبت به ارائه خدمات آبرسانی مستمر و با كمیت و كیفیت مناسب به مشتركین خود در راستای طرح تكریم ارباب رجوع و رضایت مندی مشتركین، اقدام نموده است.

در این جلسه كه با بیان اقدامات و ارائه مستندات فعالیت های اداری در تحقق طرح تكریم ارباب رجوع از سوی معاونین و مدیران همراه بود، ‌اعم محور های ارزیابی در این طرح به صورت ذیل بررسی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر