کد خبر: 33330 A

رئیس سازمان صنعت كرمانشاه:

70 درصد از منابع صندوق توسعه ملی اختصاص به تامین مواداولیه برای واحدهای صنعتی دارد.

ایلنا ـ کرمانشاه: رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان كرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: باید متقاضیان تسهیلات ریالی سرمایه در گردش درسایت بهین یاب به آدرس اینترنتی WWW.BEHINYAB.IR مراجعه کرده و دربخش تامین منابع مالی وارد شده ودرخواست خودرا به ثبت برساند تا پس از بررسی توسط كارگروه استانی وتصویب درآن به كارگروه مركز فرستاده شود.

جهانگیر شاهمرادی تاکید کرد: پس از تائید دركارگروه مركز به بانك عامل معرفی خواهند شد و چون تامین كننده منابع، صندوق توسعه ملی است و بودجه آن درسال 91 تصویب شده است بنابراین بانك بعنوان یك كارگزار عمل كرده و تسهیلات به سهولت در اختیار واحد صنعتی و معدنی قرارمی گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان كرمانشاه در ادامه اظهار داشت: 70 درصد از منابع صندوق توسعه ملی اختصاص به تامین مواداولیه برای واحدهای صنعتی دارد و مابقی به بخش دیگری از هزینه ها از قبیل حقوق و دستمزد كارگران و هزینه های جاری واحد تعلق می گیرد بنابراین اولویت با تامین مواداولیه است.

شاهمرادی تاكید كرد: اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامك، جراید و مطبوعات، نصب بنر در مبادی ورودی شهركهای صنعتی صورت گرفته و انتظار می رود اصحاب رسانه بصورت گسترده اطلاع رسانی نموده تا واحدهای صنعتی و معدنی نسبت به اخذ این تسهیلات اقدام کنند.

وی افزود: تاكنون 34 واحد صنعتی مبادرت به ثبت نام کرده اند و طی روزهای آتی در كارگروه استانی توسط كارشناسان بررسی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر