کد خبر: 33257 A

معاون استاندار کرمانشاه خبر داد؛

معاون سیاسی و امنیتی استانداری كرمانشاه گفت:برنامه ریزی لازم برای برگزاری باشكوه مراسم اربعین حسینی (ع) در شهر كرمانشاه و انعكاس مطلوب این مراسم از شبكه های سراسری صورت گرفته است.

ایلنا ـ کرمانشاه: معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه در جلسه تبیین راهكارهای لازم برای برگزاری اربعین حسینی (ع) بصورت یكپارچه در شهر كرمانشاه گفت: در این راستا پیگیری های لازم توسط آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه كرمانشاه، ابراهیم عزیزی مشاور رییس جمهوری و رییس مركز هماهنگی نهادها و همچنین استاندار كرمانشاه انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، جلال منکرسی برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) بصورت یكپارچه را جهت انعكاس ارزش های دینی و مذهبی حائز اهمیت عنوان كرد و گفت: بی شك صحرای كربلای سال 61 قمری اوج شكوه و عظمت اسلام در مقابله با دنیای كفر بود.

منكرسی، در ادامه درخت تنومند ولایت را سپر بلای انسان های خداجو و متدین در برابر تجاوزات مستكبرین بیان داشت و اظهار كرد: بر خود می بالیم كه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از اندیشه های ولایی همچنان پیشگام و پیشتاز در عرصه های مختلف است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر