کد خبر: 3182 A

قاسمی فر:

باتوجه به هماهنگی های به عمل آمده با ادارات آموزش و پرورش، راهنمایی و رانندگی و فرمانداری صدور مجوز برای خودروهای متقاضی انجام سرویس مدارس از وظایف سازمان تاکسیرانی می باشد و متقاضیان باید از طریق این سازمان معرفی شوند.

کرمانشاه ـ ایلنا: رضا قاسمی فر گفت: طرح ساماندهی سرویس مدارس با همکاری اداره کل آموزش و پرورش در دستور کار سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه قرار گرفته است که از جمله مهم‌ترین اهداف آن سر و سامان بخشی به خدمات ارایه شده توسط خودروهایی است که در طول سال تحصیلی، حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس را در شهر به عهده دارند.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه افزود: عملکرد موفق مجموعه شرکت‌های خصوصی تاکسیرانی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی شهر بار دیگر نگاه‌ها را به سمت قابلیت‌های بالقوه این مجموعه در مدیریت مؤثر این عملیات معطوف نمود تا با پیگیری‌ها و بازخوردهای مثبتی که از اولیاء دانش‌آموزان و مدیران و متولیان مدارس دریافت گردید، سازمان تاکسیرانی عزم خود را برای برنامه‌ریزی و ارایه خدمات مناسب‌تر در سال تحصیلی جاری بیش از پیش جزم نماید.

وی یادآور شد: طرح سرویس مدارس با توجه به حجم بالای دانش آموزان، به جهت برقراری تعامل بیشتر بین سازمان تاکسیرانی، پیمانکاران، رانندگان و همچنین شهروندان مطرح شده است، می تواند سهم بسزایی را در توسعه تاکسیرانی شهر کرمانشاه داشته باشد، چراکه با بهبود فرآیندهای سرویس مدارس، تأثیر بسیاری بر تسهیل و تسریع فرآیندهای كاری سازمان مشاهده شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه با اشاره به مراجعه بسیار زیاد خودروها برای انجام سرویس مدارس در آستانه آغاز سال تحصیلی طی سالهای گذشته، گفت: امسال ثبت نام سرویس مدارس از ابتدای مردادماه شروع شده است.

قاسمی فر با تأکید بر اینکه سرویس ها موظف هستند که فقط با نصب برچسب سازمان تاکسیرانی اقدام به ارائه خدمات به دانش آموزان نمایند، تصریح کرد: بدیهی است از ادامه کار آن دسته از خودروهای فاقد برچسب در طول سال تحصیلی توسط بازرسی سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، به اولیاء دانش آموزان توصیه کرد به هیچوجه از خودروهای فاقد مجوز و برچسب تاکسیرانی جهت سرویس مدرسه فرزندان خود استفاده نکنند.

وی اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی مشخصات قرارداد یکنواخت جهت سرویس مدرسه را تهیه و در اختیار تمامی سرویس های مجاز مدارس قرار داده است

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر