کد خبر: 21121 A

معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری كرمانشاه:

معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری كرمانشاه از نصب و راه اندازی شش دستگاه تابلو متغیر خبری VMS در بزرگراه ها و معابر هسته مركزی این شهر خبر داد.

ایلنا ـ کرمانشاه: معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری كرمانشاه گفت: شهردار کرمانشاه 6 دستگاه تابلو پیام متغیر ترافیكی در سطح شهر نصب کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، افشین لر زنگنه افزود: شهرداری كرمانشاه با هدف روان سازی و اطلاع رسانی ترافیكی به مردم اقدام به خرید و نصب این تابلوها كرده است.

وی گفت: تابلوها جهت اعلام پیام های ترافیكی در بلوار شهید كشوری روبروی استانداری، چهار راه سی متری دوم، سه راه 22 بهمن جنب مسكن و شهرسازی، كمربندی غربی قبل از پل جانبازان، كمربندی شرقی قبل از پل شهدا و ضلع جنوبی میدان آزادی (ابتدای خیابان مدرس) نصب و راه اندازی شده است.

لر زنگنه یادآور شد: سه تابلوی پیام متغیر دیگر نیز خریداری شده كه نصب آنها در بلوار شهید جعفری (كسری)، مصطفی امامی و شهید بهشتی در دست انجام است.

وی در خصوص سیستم SCATS نیز گفت: این سیستم به سرعت، الگوهای حركت ترافیك را تشخیص داده و بر اساس آنها زمان بندی و كنترل تقاطع ها را انجام می دهد و هم اكنون در سراسر دنیا از آنها استفاده می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر