کد خبر: 19702 A

آهکی در گفتگو با ایلنا:

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره كل راه وشهرسازی استان كرمانشاه ازبهره برداری فاز نخست كمربندی شهركرمانشاه تاپایان سالجاری خبر داد.

ایلنا ـ کرمانشاه: مدیر ساخت و توسعه راه های اداره كل راه وشهرسازی استان كرمانشاه گفت: براساس برنامه زمانبندی شده و نیز میزان پیشرفت فیزیکی، كمربندی غربی كرمانشاه تاپایان سالجاری افتتاح خواهد شد.

مهرداد آهکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا تاکید کرد: این پروژه به طول 23كیلومتر در حال اجراست كه فاز نخست آن به طول 11كیلومتر تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

وی تصریح كرد: فاز نخست كمربندی غربی 85 درصد پیشرفت فیزیكی دارد و تقاطع غیرهمسطح آن نیز با بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیكی در حال انجام است.

مدیرساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان كرمانشاه درادامه ازبهره برداری ازفازدوم كمزبندی غربی كرمانشاه به طول9كیلومتردرسال92خبرداد.

آهكی با بیان اینكه كمربندی غربی كرمانشاه قطعه11 واحداث بانددوم محوركامیاران ـ كرمانشاه است و اعتبار در نظرگرفته شده برای این قطعات را در سال جاری12میلیاردتومان برشمرد و افزود: مرحله نخست تخصیص این اعتباردرشرف ابلاغ است.

وی در پایان تكمیل كمربندی شرقی رانیزیكی از پروژه های مهرماندگار راه وشهرسازی استان دانست و گفت: عملیات تكمیلی این پروژه هم اكنون درحال انجام است كه در نیمه نخست آذرماه به بهره برداری می رسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر