کد خبر: 18634 A

فرماندار كنگاور خبر داد:

فرماندار کنگاور از برخورد شدید با مخلان اقتصادی در این شهرستان خبر داد.

ایلنا ـ کنگاور: فرماندار کنگاور صبح سه شنبه در جلسه تعزیرات این شهرستان گفت: در هفت ماه سپری شده از سال جاری 600 فقره پرونده در تعزیرات حكومتی این شهرستان تشكیل شده كه 98 درصد آنها رسیدگی و منجر به صدور رای شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کنگاور، حشمت الله عزیزی تاکید کرد: در شرایط كنونی به فرصت طلبان اجازه نخواهیم داد با اخلال در بازار به منظور برآورده كردن مطامع خویش، آب به آسیاب دشمن بریزند.

وی اظهار كرد: جنگ اقتصادی جدیدترین حربه دشمن علیه انقلاب اسلامی است و برای این كه از این نبرد هم سربلند خارج شویم، بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی را در دستور كار قرار داده ایم.

وی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب تاكنون، با جنگ های مختلفی از طرف دنیای استكباری روبرو بوده ایم كه جنگ نظامی، سیاسی، فرهنگی و رسانه ای از جمله این تقابل هاست.

عزیزی، استفاده از اهرم تعزیرات را كارآمدترین راه مقابله با سودجویان دانست و افزود: تشدید بازرسی ها و سرعت و جدیت در برخورد با متخلفین، از جمله اقدام های بازدارنده در این زمینه است.

وی با اشاره به اینكه در سال جاری بیش از شش هزار بازرسی از واحدهای صنفی توسط ماموران اداره صنعت، معدن، تجارت و نیز مجامع امور صنفی صورت گرفته گفت: موجودی انبارهای مجاز كالا و گردش طبیعی اجناس در آنها بشدت از سوی بازرسان كنترل شده و با دارندگان انبارهای غیرمجاز و خانگی، بدون اغماض و برابر مقررات برخورد خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر