کد خبر: 100284 A

با حضور معاون وزیر ورزش؛

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، یکی از مجهزترین خانه‌های بوکس کشور با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولین استانی، در کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

ایلنا: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، یکی از مجهزترین خانه‌های بوکس کشور با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولین استانی، در کرمانشاه افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: این پروژه ورزشی در مساحتی بالغ بر ۱۷۲۰ متر مربع و با اعتباری برابر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی احداث شده است.

عباس امانی شهرک با اعلام اینکه عملیات اجرایی این پروژه از سال ۸۷ آغاز شده است، افزود: پیش بینی اتمام پروژه طی یک دوره زمانی یک سال و نیم بود، اما با توجه به اینکه اعتبارات ساخت طی چند مرحله تخصیص یافته است، هم اکنون شاهد اتمام آن هستیم.

امانی شهرک با اشاره به اینکه این سالن یکی از مجهز‌ترین و بهترین خانه‌های اختصاصی بوکس در کشور است، تاکید کرد: این سالن به امکاناتی نظیر سالن مجهز بدنسازی، مهمانسرا، قسمت اداری، سالن جلسات و کنفرانس، ۲ رینگ مسابقاتی استاندارد، سکوی ویژه تماشاگران مجهز به صندلی و سایر امکانات دیگر تجهیز شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه اظهار کرد: بوکس کرمانشاه همواره یکی از استان‌های مطرح کشور بوده است و ورزشکاران این استان در تیم‌های ملی بوکس از جایگاه مناسب برخوردارند.

وی اظهار امیدواری کرد با افتتاح خانه بوکس کرمانشاه، علاوه بر رفع مشکل کمبود فضای تمرینی و مسابقاتی، بوکس کرمانشاه جایگاه خود را در عرصه کشوری و بین‌المللی بیش از پیش ارتقاء دهد.

این پروژه به همراه خانه اختصاصی هندبال کرمانشاه قرار است۱۰ شهریور با حضور اکبری معاون ساماندهی و امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افتتاح و به بهره برداری برسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر