کد خبر: 7823 A

جشن میلاد امام رضا(ع) در شهر کرمان با حضورخدام حرم مطهر رضوی و سخنرانی معاون سیاسی استاندار با شور و شوق مردم ولایت دوست برگزار شد.

کرمان - ایلنا: معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان کرامت اظهار داشت: جای جای کشور ما درایام میلاد حضرت معصومه (س) تا امام رضا (ع) آکنده از نام، یاد و فرهنگ رضوی و ولایی است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمان به نقل از ستاد اطلاع‌ رسانی «جشن‌های مردمی و معنوی زیر سایه خورشید»، جواد کمالی در مراسم جشن زیر سایه خورشید با تبریک دهه کرامت، با اشاره به حدیث سلسله الذهب از امام رضا (ع) افزود: امام رضا (ع) فرمودند:«من از شرط‌های در امان ماندن از عذاب الهی هستم»، زیرا ولایت اصل اعتقادات و مکاتب االهی است و کسی که ولایت امام رضا را پذیرفته باشد، ولایتش کامل است.

کمالی، بیان کرد: سرنوشت دشمنان اسلام مطابق وعده الهی نابودی است و صدام توسط‌‌ همان مستکبرانی که روزی او را حمایت کردند، نابود شد.

معاون استاندار کرمان افزود: شاهد هستیم که اسلام روز به روز با قدرت و صلابت به پیش می‌رود و در شرایط کنونی تمام مسلمانان جهان در پاسخ به اهانت به پیامبر اسلام (ص) فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر داده و هر روز ذلت استکبار و اسرائیل رقم می‌خورد.

در این مراسم که با حضور گسترده مردم و اهتزاز پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) توسط خادمان حرم مطهر رضوی برگزار شد، به قید قرعه هدایایی به شرکت کنندگان اهدا شد.

گفتنی است پنجمین دوره جشن‌های‌مردمی‌ و معنوی زیرسایه‌ خورشید در ۱۰۰ شهر از ۲۲ استان و ۱۲ شهر از ۴ کشور از ۲۸ شهریور لغایت هفتم مهرماه سال جاری و به همت شبکه جوانان رضوی وابسته به موسسه خدمات مشاوره‌ای جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس ‌رضوی در حال برگزاری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر