کد خبر: 5039 A

استان کرمان با وجود ۱۷۰ نشریه محلی فعال در بین استان‌ها رتبه اول را به خود اختصاص داده و یکی از قدیمی‌ترین نشریات با نام بیداری با قدمت بیش از ۹۰ سال در کرمان منتشر می‌شود.

ایلنا - کرمان: شورای همبستگی روزنامه نگاران استان كرمان با همگرایی طیف گسترده‌ای از اصحاب رسانه‌های گروهی استان با سلایق مختلف سیاسی تشکیل شد.

به گزارش ایلنا شورای همبستگی روزنامه نگاران رسانه‌ای کرمان با حضور جمع کثیری از صاحبان امتیاز، مدیران مسئول، سردبیران، اعضای هیئت تحریریه و خبرنگاران نشریات محلی، نمایندگی‌های نشریات سراسری، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری استان کرمان از طیف‌های مختلف سیاسی تاسیس و فعالیت خود را شروع کرده است.

این تشکل که با همگرایی طیف گسترده‌ای از اصحاب رسانه‌های گروهی استان کرمان با سلایق مختلف سیاسی تشکیل شد، در اولویت فعالیت خود رسیدگی به مسائل صنفی، پیگیری و حل مشکلات موجود و مسائل مرتبط با خانه مطبوعات و رسانه‌های استان را که از سال گذشته دچار چالش‌های اساسی و مشکلات عدیده‌ای شده است؛ در دست اقدام دارد.

گفتنی است: در حال حاظر استان کرمان با وجود ۱۷۰ نشریه محلی فعال در بین استان‌ها رتبه اول را به خود اختصاص داده و یکی از قدیمی‌ترین نشریات با نام بیداری با قدمت بیش از ۹۰ سال در کرمان منتشر می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر