کد خبر: 42001 A

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان:

با احیا شدن شرایط لازم مردم نشان دادند همواره در صحنه حضور دارند وما وظیفه داریم زمینه حضورپرشورتر آنها را در جشن های دهه فجر فراهم کنیم.

کرمان- ایلنا: با احیا شدن شرایط لازم مردم نشان دادند همواره در صحنه حضور دارند وما وظیفه داریم زمینه حضورپرشورتر آنها  را در جشن های ایام ا... دهه فجر فراهم کنیم.

به گزارش ایلنا مدیر کل در دومین نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی با بیان این مطلب افزود: رسانه استانی با برنامه گلباران و برگی از تقویم هر روز از صدای مرکز کرمان و جشن بزرگ انقلاب هر شب از سیمای مرکز کرمان همراه مخاطبان خواهد بود.

وی یادآور شد: خبر مرکز کرمان هم با 8 مستند 5 دقیقه ای از شهدای انقلاب و همچنین انعکاس حضور و تلاش مردم در روستاها در دهه فجر با مخاطبان استانی همراه است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان بر همکاری هرچه بیشتر مراکز قر آنی با رسانه استانی تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد: پخش برنامه قرآنی خانه های نور از ابتدای هفته وحدت با هدف ترویج فرهنگ و معرفی محافل خانگی قرآنی از سیمای مرکز کرمان آغاز شده است و همکاری برگزارکننندگان مجالس قرآنی این برنامه را پربارتر خواهد کرد.

وی از تمامی غرفه های هشتمین نمایشگاه قرآن و عترت که از 7 بهمن آغاز به کار کرده و تا 15 بهمن دایر است بازدید کرد.

درادامه این نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برگزاری جشنواره قرآنی ترجمه آیات 13 و 14 بهمن، سه ویژه برنامه استانی با حضور هنرمندان کشوری، جشنواره شعر منطقه ای با مشارکت استانهای یزد و سیستان و بلوچستان 25 تا 30 بهمن و همچنین برگزاری جشنواره فیلم فجر شهرستان رفسنجان از برنامه های تدارک دیده شده برای این ایام است.

سعیدی افزود: جنگ های ارشاد در 16 شهرستان با محوریت اداره کل استان و 7 شهرستان جنوبی باحمایت اداره ارشاد جنوب با تفاهم مرکز استان پیشنهاد و زمینه برای اعزام هنرمندان فراهم شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر