کد خبر: 33242 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان:

شناسایی آموزش های فنی و حرفه ای به جامعه وظیفه بزرگ ماست و اهمیت این آموزش ها به قدری است که نظام آن ها را رایگان قرار داده است.

ایلنا - زرند: جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در زرند برگزار شد

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کرمان، ابراهیمی نژاد مدیرکل در جلسه شورای اداری در زرند با اشاره به ناشناخته بودن آموزش های فنی و حرفه ای به جامعه تاکید کرد: شناسایی آموزش های فنی و حرفه ای به جامعه وظیفه بزرگ ماست و اهمیت این آموزش ها به قدری است که نظام آن ها را رایگان قرار داده است.

وی همچنین با اشاره به لزوم راه اندازی آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان های باقیمانده استان با وجود بودجه اندک، از فرمانداران و مسئولان مناطقی که هنوز از برکات این آموزش ها بهره نبرده اند خواست هر چه زودتر در این جهت قدم بردارند.

طبق قرآن باید برای رسیدن به کمال ابتدا به خود بپردازیم و از صبر و نماز یاری بجوییم.

وی اجرای مدیریت اسلامی در جامعه را منوط به رعایت اخلاق و ایمان دانست و گفت:ما فرهنگ و دینی بسیار متعالی تر از غرب داریم و هنوز از این دریای معارف استفاده نکرده ایم.

در ادامه فرماندار زرند نیز با ابراز عشق و علاقه نسبت به آموزش های فنی و حرفه ای گفت: باید جهت تحصیلات در کشور بسمت مهارت حرکت کند و صنایع و کارخانجات نیز باید نیروی بومی آموزش دیده را بکار گیرند.

حجت الاسلام کرمی پور امام جمعه زرند نیز ضمن تجلیل از نقش آموزش های مهارتی با بیان حدیثی گفت: خداوند دوست می دارد صاحب حرفه ای را که امین باشد و ما نیز باید در آموزش های خود امانتدار باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر