کد خبر: 33241 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان:

داوطلبان جهت ثبت نام در مهلت مقرر می‌توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشورو یا دفاتر پستی نسبت به دریافت دفترچه اقدام کنند.

ایلنا - كرمان: داوطلبان جهت ثبت نام در مهلت مقرر می‌توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشورو یا دفاتر پستی نسبت به دریافت دفترچه اقدام کنند

به گزارش ا یلنا به نقل روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، ابراهیمی نژاد با اشاره به امکانات کارگاهی پیشرفته و نیز بهره‌گیری از اساتید مجرب در مرکز علمی ‌کاربردی مهارت کرمان اظهار داشت: این مرکز در 6 رشته کاردانی فنی شامل ماشین‌ابزار،آسانسور و پله‌برقی، جوشکاری، نقشه کشی صنعتی و برق صنعتی و تعمیرات صنعتی به صورت پودمانی و بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

وی افزود: داوطلبان جهت ثبت نام در مهلت مقرر می‌توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشورو یا دفاتر پستی نسبت به دریافت دفترچه اقدام کنند.

وی افزود: مدارک این رشته‌ها کاملاً معتبر و مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و فارغ‌التحصیلان آن درهمه مقاطع بالاتر دانشگاه‌های سراسر کشور امکان ادامه تحصیل دارند.

وی آموزش های مهارتی و علمی کاربردی را تکمیل کننده آموزش های نظری دانشگاهها و سبب کاهش معضل بیکاری جامعه دانست و از متقاضیان خواست برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 0341-2123391 تماس گرفته و یا به آدرس کرمان- کیلومتر 4بلوار جمهوری اسلامی- مرکز آموزش علمی کاربردی مهارت کرمان مراجعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر