کد خبر: 101417 A

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان كرمان خبر داد:

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان كرمان از دستگیری اعضای 4 نفره باند سرقت موتورسیکلت و کشف چهار فقره سرقت در روز گذشته خبر داد.

ایلنا: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان كرمان از دستگیری اعضای 4 نفره باند سرقت موتورسیکلت و کشف چهار فقره سرقت در روز گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا از کرمان سرهنگ «روانبخش» گفت: ماموران کلانتری زنگی آباد شهر کرمان در پی وقوع چند فقره سرقت موتور سیکلت به شیوه مشابه، تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان آغاز و به سرنخ‌هایی دست یافتند.

وی با اشاره به پیگیری‌های شبانه روزی و تجسس‌های پلیس در نقاط حاشیه‌ای شهر، تصریح کرد: مظنون اصلی پرونده این سرقت‌ها که یک تبعه افغانی بود شناسایی و دستگیر شد.

«روانبخش» بیان داشت: در بازجویی‌های به عمل آمده، متهم در ابتدا منکر هر گونه سرقت شد اما با مشاهده مدارک و مستندات موجود لب به اعتراف گشود و به ارتکاب ۴ فقره سرقت موتور سیکلت از روستاهای اطراف شهر کرمان اعتراف کرد.

وی با اشاره به ادامه اقدامات اطلاعاتی ماموران انتظامی و شناسایی همدستان سارق دستگیر شده، گفت: دو مجرم دیگر که در ارتکاب این سرقت‌ها دست داشتند نیز به همراه یک مالخر در دو عملیات منسجم و هماهنگ، دستگیر شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهر کرمان ابراز داشت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان چند دستگاه موتور سیکلت سرقتی و لوازم یدکی خودرو کشف و ضبط شد.

«روانبخش» در پایان گفت: اعضای ۴ نفره باند سرقت که همگی از اتباع افغانی بودند، پس از سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند و اموال مسروقه تحویل مالباختگان شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر