کد خبر: 101325 A

فرماندار كرمان خبر داد:

به مناسبت هفته دولت با حضور فرماندار 5 طرح عمرانی در بخش چترود کرمان به بهره برداری رسید.

ایلنا: به مناسبت هفته دولت با حضور فرماندار ۵ طرح عمرانی در بخش چترود کرمان به بهره برداری رسید. این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و هشتصد و بیست میلیون ریال افتتاح شدند که از محل اعتبارات دولتی و نیز درآمد‌های شهرداری و دهیاری‌ها تامین شد.

به گزارش ایلنا از کرمان سعیدی در حاشیه افتتاح این طرح‌ها که افزود: این طرح‌ها شامل افتتاح ساختمانهای دهیاری‌های سرآسیاب شش و هوتک از توابع چترود با اعتبار ۸۵۰ میلیون ریال، بهره برداری از زمین فوتسال روستای ده زیار با ۱۸۰۰ متر مساحت و ۸۰۰ متر زیر بنا که ۳۰۰ میلیون ریال از اعتبارات دولتی و درآمدهای دهیاری هزینه شده است.

سعیدی مجموعه تفریحی ورزشی شهر کاظم آباد با نام محمدرسول الله (ص) را یکی دیگر از طرحهای افتتاح شده دانست و افزود: این مجموعه تفریحی و ورزشی دارای ۵۵۰۰ متر زیربنا است که شامل آلاچیق، زمین بازی کودکان، زمین والیبال، چمن مصنوعی، فضای سبز و... است و با اعتبار ۲۳۰۰ میلیون ریال و از محل درآمدهای شهرداری به بهره داری رسید.

فرماندار کرمان پس از افتتاح خانه بهداشت قوام آباد اظهار داشت: مراحل ساخت خانه بهداشت این روستا از سال ۹۱ آغاز و با ۶۰ منر زیربنا و ۳۷۰ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر