کد خبر: 100176 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان:

کارخانه‌ی کرمانیت در چند سال گذشته به دلیل وجود آزبست با مشکلات زیادی از نظر بهداشت و سلامتی مواجه بود که خوش‌بختانه با تلاش زیاد با حذف آزبست کارِ کارخانه از سر گرفته شد.

ایلنا: با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان کارخانه‌ی کرمانیت کرمان با حذف آزبست از چرخه‌ی تولید، بازگشایی شد و آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا از کرمان کمالی گفت: به لحاظ مشکلات ناشی از آزبست در تولید این کارخانه این مجموعه با چالش‌های فراوانی روبرو بود اما پس از تعطیلی 15 ماهه، به همت هیات مدیره، کمیسیون کارگری و متولیان مربوط در استان، مشکلات کارخانه برطرف شد و با حذف آزبست از چرخه‌ی تولید، خط تولید جدید آغاز به کار کرد.

وی تصریح نمود: به زودی همچون گذشته شاهد رونق اقتصادی و رونق اشتغال این کارخانه باشیم و این مجموعه که یکی از مراکز خوب استان بود، رشد و توسعه‌ی بیش‌تری پیدا کند.

وی افزود: به شرایط موجود نباید بسنده کرد و باید حتما تولید و اشتغال در این کارخانه توسعه پیدا کند.

وی ادامه داد: مدیران کارخانه باید با برنامه‌های میان مدت و دراز مدت تلاش کنند تا کرمانیت یکی از کارخانه‌های بی‌بدیل در استان باشد.

کمالی از مطبوعات، رسانه‌ها و مسوولان خواست تا جَوی که از نظر سلامتی علیه کرمانیت وجود داشت را بشکنند تا عزیزانی که در این کارخانه فعالیت می‌کنند، با دل‌گرمی و محکم و استوار به کار خود ادامه دهند.

وی هم‌چنین خاطر نشان کرد: من و سایر مدیران استان مکلف هستیم تا واحدهای صنعتی استان را حمایت و در صورت بروز مشکلات نسبت به رفع آن‌ها تلاش کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان گفت: در خصوص راه‌اندازی کارخانه‌ی کرمانیت، مدیریت استان نهایت تلاش خود را کرد، و در رابطه با دیگر واحدهای صنعتی نیز همین‌گونه خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر