کد خبر: 82200 A

جشنواره بین‌المللی ادبیات کُردی رضوی از سری برنامه‌های موضوعی یازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) است که در محورها و موضوعات شعر، دل نوشته و قطعه ادبی برگزار می‌شود.

ایلنا: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری دومین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و ادبیات کردی رضوی در روزهای ۲۰ و ۲۱ شهریور سال جاری در استان خبر داد.
قباد میمنت آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در سنندج اظهار داشت: این جشنواره از سری برنامه‌های موضوعی یازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) است که در محور‌ها و موضوعات شعر، دل نوشته و قطعه ادبی برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در موضوعات پیش گفته به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان ارسال کنند.
میمنت آبادی افزود: این جشنواره با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دفتر نماینده ولی فقیه در استان، انجمن مهندسین فرهنگی غرب ایران، استانداری کردستان، ستاد گرامیداشت دهه کرامت در استان و بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) برگزار می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان خاطرنشان کرد: دومین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و ادبیات کردی رضوی در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر