کد خبر: 72966 A

فرمانده بسیج وزارت تعاون:

طی تقسیم کاری که در ستاد راهیان نور انجام شد، دو مجموعه یادمان سیرانبند بانه در کردستان و شلمچه در خوزستان به وزارت خانه واگذار شد /نباید بگذاریم مرور زمان باعث فراموشی حماسه‌هایی باشد که شهدای ما خلق کردند.

ایلنا: فرمانده مرکز بسیج وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی اظهار داشت: اطمینان و آرامشی كه امروز در کردستان حاكم است همه به بركت خون پاك شهدا و جانفشانی جوانان برومندش است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج، سیدمحمد میرابی چهارشنبه شب در دومین نشست اعضای شورای هماهنگی ادارت تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درسنندج،از عملکرد ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فنی‌وحرفه‌ای در استان کردستان ابراز خرسندی کرد و گفت: خوشبختانه امروز امنیت به طور کامل در کردستان حاکم است و فرصت مناسبی است تا با ایجاد سرمایه‌گذاری‌های کلان و افزایش اشتغال پایدار، زمینه‌های پیشرفت و توسعه استان کردستان را بیش از پیش فراهم کرد.

وی تصریح کرد: سال گذشته تعداد راهیان نور کشور از وزارتخانه‌ها درخواستی در خصوص همکاری و کمک به یادمان های دفاع مقدس داشتند.

میرابی با بیان اینکه این مهم در کردستان مغفول واقع شده بود،یادآور شد: خوشبختانه طی تقسیم کاری که در ستاد راهیان نور انجام شد، دو مجموعه یادمان سیرانبند بانه در کردستان و شلمچه در خوزستان به وزارت خانه واگذار شد چراکه نباید بگذاریم مرور زمان باعث فراموشی حماسه‌هایی باشد که شهدای ما خلق کردند.

فرمانده مرکز بسیج وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم طی اقدامی در راستای حفظ ارزشهای این دو مجموعه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اهداف هشت سال دفاع مقدس کمک کنیم و نگذاریم این بحث یادمان‌ها و یا به عبارتی  هشت سال دفاع مقدس به مرور زمان به دست فراموشی سپرده شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر