کد خبر: 71553 A

رئیس ستاد انتخابات کردستان:

امید است با هماهنگی و همکاری رسانه‌های جمعی و با حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، بسیاری از فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان که آینده نظام و انقلاب را تهدید می کند، نقش برآب شود.

ایلنا:رئیس ستاد انتخابات استان کردستان اظهار داشت: رئیس جمهور آینده باید برای رفع مشکلات مختلف کشور،از جمله تورم برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در سنندج، ایرج حسن‌زاده، ظهر یکشنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه و مطبوعات استان در سنندج، انتخابات 24خردادماه جاری را حادثه‌ای مهم برای جمهوری اسلامی خواند و تصریح کرد: مردم فهیم استان کردستان باید در انتخاب فرد اصلح توجه بیشتری داشته باشند و بر اساس برنامه های ارائه شده نامزدها رای دهند.

وی در ادامه به نقش رسانه‌ها در انتخابات اشاره کرد و افزود: نقش رسانه‌ها و مطبوعات به عنوان حلقه واسطه بین مردم و افکار عمومی و بخش‏‌های تاثیرگذار بسیار مهم است.

حسن‌زاده با بیان اینکه رسانه‌ها می‌توانند  نقش مهمی در حضور حداکثری مردم در انتخابات ایفا کنند،گفت: رسانه‌ها می‌توانند در این ایام با پرداختن به موضوعات انتخاباتی،در جذب حداکثری مردم در انتخابات تاثیرگذار باشند.

پیش بینی 1901 شعبه اخذ رای در کردستان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان در ادامه از پیش بینی اولیه هزار و 901 شعبه ثابت و سیار اخذ رای برای انتخابات پیش رو، یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان خبرداد.

وی تصریح کرد:از این تعداد، هزار و 336 شعبه ثابت در روستاها و  و 439 شعبه ثابت در شهرهای سطح استان در نظر گرفته شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان افزود: علاوه بر این 112 شعبه سیار برای روستاهای کم جمعیت استان و 14 در شهرهای کردستان  در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به ثبت نام هشت هزار و 44 نفر برای شوراهای شهر و روستای این استان یادآور شد: از این تعداد 979 نفر در شهرها و هفت هزارو 65 نفر در روستاها نام نویسی کرده‌اند که خوشبختانه تعداد ثبت نام کنندگان به نسبت دور سوم با رشد قابل ملاحظه‌ای  مواجه است.

حسن‌زاده با بیان اینکه، طی چند دوره گذشته از انتخابات در حوزه آموزش فعالیت‌های مناسبی صورت گرفته است،گفت: خوشبختانه استان کردستان در برگزاری انتخابات سالیان اخیر توانست رتبه ششم را در سطح کشور به‌دست آورد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در پایان خاطرنشان کرد: امید است با هماهنگی و همکاری رسانه‌های جمعی و با حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، بسیاری از فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان که آینده نظام و انقلاب را تهدید می‌کند نقش برآب شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر