کد خبر: 5013 A

مدیرعامل شرکت برق کردستان:

موضوع تکخوانی شدن روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار به عنوان یکی از مصوبات سفر سوم هیئت دولت به استان یکی از اولویت‌های کاری شرکت است و تمامی مدیران شهرستان‌ها باید این موضوع را به طور جدی پیگیری کنند.

ایلنا- سقز: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از تکخوانی کردن کنتور مشترکین برق روستایی خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ محمد مصطفی نجفیان ظهر پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید مدیریت برق شهرستان سقز اظهار داشت: موضوع تکخوانی شدن روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار به عنوان یکی از مصوبات سفر سوم هیئت دولت به استان یکی از اولویت‌های کاری شرکت است و تمامی مدیران شهرستان‌ها باید این موضوع را به طور جدی پیگیری کنند.

وی افزود: این موضوع یکی از خواسته‌های به حق مشترکین روستایی است و تحقق آن تاثیر زیادی در افزایش رضایتمندی آنان خواهد داشت.

نجفیان ضمن تقدیر از هیوا خرم مدیر قبلی برق سقز به عنوان یکی از مدیران تلاشگر و خوش‌فکر شرکت توزیع نیروی برق، دلیل جابجایی وی را نیاز به تجربه و خلاقیت در حوزه ستادی اعلام و اظهار امیدواری کرد وی در حوزه ستادی نیز در انجام مسئولیت‌های سازمانی موفق باشد.

این مسئول اظهار داشت: ‌سیدمحمد فتحی یکی از مدیران پرتلاش و منظم شرکت توزیع نیروی برق کردستان است که سابقه زیادی در مدیریت شهرستان‌های تابعه دارد و علت انتخاب وی به این سمت تجربه و تخصص بالای وی در امور مدیریتی است که امیدواریم با همکاری سایر ارگان‌ها و همدلی و همکاران در برق، وی همچون گذشته بتواند به خوبی از عهده مسئولیت‌های سازمانی برآید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با اشاره به میانگین سنی پرسنل یادآور شد: شرکت ما در زمره جوان‌ترین شرکت‌های توزیع سراسر کشور است که امید است از ظرفیت نیروی جوان و باانگیزه در راستای پیشبرد امور به طور مطلوب استفاده شود.

در پایان این مراسم از هیوا خرم مدیر قبلی برق سقز قدردانی و سیدمحمد فتحی به عنوان مدیر جدید این شهرستان معرفی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر