کد خبر: 4530 A

مهدوی اعلام کرد:

خوشبختانه شركت گاز كردستان در ارزیابی عملكرد سال 90 در بخش شاخص های اختصاصی رتبه اول و در بخش شاخص های عمومی رتبه دوم و در كل در بین تمام موسسات، ادارت و شركت های دولتی موفق به كسب رتبه دوم شده است.

 ایلنا - سنندج: مدیرعامل شركت گاز كردستان گفت: در سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان گازرسانی به 400 روستا به تصویب رسید که خوشبختانه 100 درصد این مصوبات محقق شده است.

محمد مهدی مهدوی در این رابطه به خبرنگار ایلنا گفت: از مجموع 400روستای مذکور، گازرسانی به 345روستا به بهره برداری رسیده و در 55 روستا نیز عملیات اجرایی در دست اجراست.

وی در ارتباط با گازرسانی به 300 روستا از محل مصوبات سفر دولت به استان کردستان نیز گفت: از این تعداد 274 روستا گازرسانی شده و در 42 روستا نیزپروژه گازرسانی در دست اجراست.

مهدوی خواستار تامین اعتبارات مورد نیاز در جهت ادامه روند گازرسانی به شهرها و روستاهای استان با شتاب فعلی شد و گفت: تامین به موقع اعتبارات می تواند به تسریع در عملیات گازرسانی منجر شود.

وی تصریح كرد: تعهدات شرکت گاز استان در طول سال گذشته، نصب 17 هزارعلمک، اخذ 26 هزار مشترک، اجرای 300 کیلومتر شبکه بود اما موفق شدیم با یک سوم میزان اعتبار در نظر گرفته شده 980 کیلومتر شبکه گذاری، 20 هزار و600 مورد نصب علمک، 48 هزار و 100 اشتراک پذیری جدید و یک شهر جدید داشته باشیم و همچنین 156 روستا و 167 واحد صنعتی به جرگه مصرف کنندگان گازطبیعی افزوده شده است.

این مسئول یادآور شد: خوشبختانه شركت گاز كردستان در ارزیابی عملكرد سال 90 در بخش شاخص های اختصاصی رتبه اول و در بخش شاخص های عمومی رتبه دوم و در كل در بین تمام موسسات، ادارت و شركت های دولتی موفق به كسب رتبه دوم شده است.

مدیرعامل شركت گاز كردستان خاطرنشان کرد: ضمنا این شركت در زمینه طرح تكریم نیز موفق به كسب رتبه اول در بین تمامی ادارات، موسسات و شركت های دولتی در سال 90 شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر