کد خبر: 3063 A

برای تامین و توزیع مرغ مورد نیاز مردم و با همكاری سایر ارگانها، سازمانها و همچنین بخش خصوصی، مرغ مورد نیاز شهروندان كردستانی توزیع و با قیمت مصوب چهار هزار و 760 تومان در دسترس عموم قرار دارد.

سنندج - ایلنا: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: از روزگذشته چهارشنبه برابر نیاز استان مرغ كشتار روز به قیمت چهار هزار و 760 تومان تومان عرضه می شود.

سیروس شاه غیبی در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت: برابر پیگیری های به عمل آمده و شعار ما می توانیم و همچنین با اتكا به طرح ها و برنامه‌های دلسوزانه مسئولان می توان بر تمامی مشكلات پیروز شد.

وی افزود: برای تامین و توزیع مرغ مورد نیاز مردم و با همكاری سایر ارگانها، سازمانها و همچنین بخش خصوصی، مرغ مورد نیاز شهروندان كردستانی توزیع و با قیمت مصوب چهار هزار و 760 تومان در دسترس عموم قرار دارد.

شاه غیبی با بیان اینکه كمترین قیمت مرغ كشتار روز در كشور مربوط به كردستان است یادآور شد: اقدامات و تمهیدات لازم در راستای تامین مواد و اقلام پر مصرف و اساسی مردم در استان صورت گرفته است وجای هیچ گونه نگرانی نیست.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: این كاهش قیمت مرغ بدونه پرداخت یارانه بوده و تنها با همدلی بخش دولتی و خصوصی این امر مهم محقق شده است.

شاه غیبی  در پایان  از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی، بازرسان این سازمان را در مركز استان و یا سایر شهرستانها با استفاده از سامانه 124 و یا بصورت حضوری مطلع نمایند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر