کد خبر: 99050 A

آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است.

ایلنا: پیام معاون استاندار و فرماندارکاشان به مناسبت روز کارمند که تصویر آن به دفتر نمایندگی خبرگزاری ایلنا در شهرستان کاشان ارسال شده است به شرح زیر است:

روز کارمند، تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است.

اینجانب ضمن تبریک هفته دولت، فرصت راغنیمت شمرده روزچهارم شهریورماه که به پاس تجلیل اززحمات کارمندان عزیزبه نام روزکارمندنامگذاری شده رابه تمامی کارمندان پرتلاش درتمامی عرصه‌های مختلف اداری و اجرایی دارالمومنین کاشان خصوصا پرسنل خدوم فرمانداری ویژه کاشان و بخشداری‌های تابعه تبریک عرض نموده و اززحمات صادقانه آنهاتشکرو قدردانی می‌نمایم.

رجای واثق دارم، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیتهای قانونی، حفظ حقوق مردم، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری، عدالت، صداقت، امانت داری، راز داری و خدمت به مردم را سرلوحهٔ گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی، انسانی، اجتماعی، و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت‌های سازمانی و اداری رعایت نموده و در همه حال به احکام الهی، رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (حفظه الله)، قانون اساسی، مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقی دولت پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضای ایزد متعال و اجرای احکام و مقررات اسلامی به منظور نیل به روابط و مناسبات عادلانهٔ انسانی در جامعه و مهرورزی به انسان‌ها و اعتلای سطح علمی-فنی و فرهنگی به کار می‌بندید و همواره شادابی و نشاط را در مجیط کار ترویج می‌نمایید.

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد

علیرضا جوادی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه کاشان

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر