کد خبر: 82868 A

در پی صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی صورت گرفت؛

مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل شب گذشته با تجمع در میدان‌های شهر و حرکت دادن دسته جمعی خودروها و موتورسیکلت‌های خود و در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران در خیابان‌ها، شادی خود را از صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی را تبریک گفتند.

ایلنا - کاشان: مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل شب گذشته با تجمع در میدان‌های شهر و حرکت دادن دسته جمعی خودروها و موتورسیکلت‌های خود و در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران در خیابان‌ها، شادی خود را از صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی را تبریک گفتند.

به گزارش خبرنگاران ایلنا در شهرستاهای کاشان و آران و بیدگل به فاصله گذشت چند شب از جشن حماسه سیاسی ملت سرافراز کشورمان در 24 خردادماه، عصر روز گذشته  نیز به محض پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی و راهیابی‌اش به جام جهانی برزیل، مردم دارالمومنین کاشان و دارالشهدای آران و بیدگل به ویژه جوانان پرشور با حضور در خیابان‌ها و پارک ها، شادمانی خود را از این پیروزی افتخار آمیز و مقتدرانه برای جهانیان به تصویر کشیدند .

مردمان وفادار به انقلاب ، ولایت مدار و شهید پرور این خطه کویری به ویژه جوانان برومند که با حضور حماسی و بی نظیر خود  در24 خرداد ماه برگ زرینی برافتخارات کشورمان افزودند   با حضور در خیابان‌ها و راه انداختن کاروان‌های شادی و در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران، عشق خود را به میهن عزیز اسلامی ایران ابراز می کنند و با فریادهای « ایران ایران » خوشحالی و شادمانی خود را از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی نشان دوچندان  نمودند  .

بسیاری از مردم شهرستانهای کاشان  و آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگاران  ، سربلندی ملت بزرگ ایران در حماسه سیاسی 24 خرداد و پیروزی روز گذشته  تیم ملی فوتبال را عیدانه‌های ماه شعبان دانستند که شادیشان را در این ایام  مضاعف  و موجب سرآغاز نقطه امیدی برای پیروزی های دیگر دانستند.

نمایندگی خبرگزاری ایلنا درشهرستانهای کاشان و آران و بیدگل این پیروزی بسیار بزرگ  و مقتدرانه  که سرافرازی کشورمان را به همراه داشت را به دوستداران نظام به ویژه ورزشکاران، بازیکنان  و کادر فنی تیم ملی کشورمان تبریک می گوید و آرزوی موفقیت هرچه بیشتر این عزیزان را در دیگر عرصه های  بین المللی از درگاه خداوند متعال خواستار است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر