کد خبر: 9220 A

از فردا بارش‌ها گسترده‌تر می‌شود و علاوه بر شمال غرب، تمام سواحل دریای خزر، غرب، دامنه‌های البرز، مناطقی از مركز، مناطقی از تهران و بتدریج شمال شرق را هم فرا می‌گیرد. این بارش‌ها به صورت متناوب تا هفته آینده ادامه دارد.

پس از چند روز آب و هوای صاف و آفتابی در بیشتر مناطق میهن، به نظر می‌رسد موج جدیدی از بارش‌ها این بار علاوه بر نیمه‌شمالی، مناطق جدیدی از كشور را نیز فرامی‌گیرد.
به گزارش ایلنا به نقل از جام جم آنلاین روز گذشته تقریبا در بیشتر مناطق میهن جوی پایدار حاكم بود و خورشید تنها بازیگر آسمان بود. مهم‌ترین پدیده روز گذشته وزش باد شدید و گرد و خاك در شرق كشور و بخصوص در منطقه زابل بود كه با توفان شن همراه شد.
امروز: انتظار داریم از امروز بعدازظهر با فعالیت اولین امواج ناشی از سامانه‌ای ناپایدار و بارش‌زا، رگبارهای پراكنده و آذرخش از سمت شمالی‌ترین شهرهای شمال غرب و همچنین سواحل غربی دریای خزر شروع شود. در این مناطق وزش باد را هم شاهدیم. همچنین وزش بادهای شدید امروز هم در منطقه زابل ادامه می‌یابد.
آینده‌نگری: از فردا بارش‌ها گسترده‌تر می‌شود و علاوه بر شمال غرب، تمام سواحل دریای خزر، غرب، دامنه‌های البرز، مناطقی از مركز، مناطقی از تهران و بتدریج شمال شرق را هم فرا می‌گیرد. این بارش‌ها به صورت متناوب تا هفته آینده ادامه دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر