کد خبر: 53634 A

حیدر مصلحی:

مصلحی انتخابات ریاست جمهوری 92 را انتخابات گفتمان ها توصیف و مهمترین گفتمان را گفتمان انقلاب اسلامی،امام(ره) و رهبری بیان کرد و گفت: این گفتمان تعیین کننده رییس جمهوری آینده و نه احزاب، گروه ها و افراد خواهد بود.

وزیر اطلاعات گفت: بازداشت و احضار خبرنگاران دست نشانده استکبار موجب آشفتگی و برهم ریختگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد.

حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی در همایش ائمه جمعه و جماعات استان اصفهان افزود: مجموعه ای متشکل از 600 خبرنگار که150 نفر آنان در داخل کشور و مابقی در خارج کشور فعالیت رسانه ای خود را هماهنگ می کردند، مورد ضربه سربازان گمنام امام زمان(عج) قرار گرفتند.

وی افزود: برخی عوامل رسانه های داخلی مرتبط با شبکه های ضدانقلاب بودند که شناسایی آنها باعث شد برنامه های دشمن باردیگر با شکست مواجه شود.

وزیر اطلاعات گفت: راه اندازی شبکه های مختلف تلویزیونی ضدانقلاب در سال های اخیر در قالب برنامه های تحلیلی و گفت وگو از سوی جبهه استکبار طراحی شده است تا از رویارویی مسلمانان با جبهه استکبار جلوگیری کند.

مصلحی تصریح کرد: این برنامه ها بدنبال آن است تا خشم و عصبانیت مسلمانان را از استکبار بی اثر کند.

وی انتخابات ریاست جمهوری 92 را انتخابات گفتمان ها توصیف و مهمترین گفتمان را گفتمان انقلاب اسلامی،امام(ره) و رهبری بیان کرد و گفت: این گفتمان تعیین کننده رییس جمهوری آینده و نه احزاب، گروه ها و افراد خواهد بود.

وزیر اطلاعات با برشمردن طراحی و برنامه های جبهه استکبار برای ضربه زدن به نظام از زمان پیروزی انقلاب تاکنون اظهار کرد: دشمنان همیشه از مدیریت و نقش جایگاه ولایت فقیه ضربات و آسیب های فراوانی دریافت کرده است.

وی تاکید کرد:حمله سنگین به ولایت فقیه و گفتمان امام(ره)و رهبری و بزرگنمایی مشکلات و خبرسازی در دستور کار جدی آنان برای تضعیف انقلاب قرار گرفته است.

وزیر اطلاعات همچنین به بازخوانی زوایای پیچیده فتنه 88 و برنامه و طراحی فتنه گران امروز مرکب از دو حلقه داخل و خارج کشور پرداخت و هدف اصلی فتنه گران در انتخابات آتی را انتقام گیری و ضربه زدن به اصل نظام و انقلاب دانست.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: هدف ما جلوگیری از بوجود آمدن فتنه، قبل از انتخابات است.

وی همچنین به موفقیت های علمی بزرگی ایران اشاره کرد و افزود: نظام به دستاوردهای بزرگی دست یافته که باعث شده است دشمن بشدت دچار آسیب جدی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر