کد خبر: 53628 A

رییس دفتر رییس جمهور در دوران اصلاحات شایعه پیغام حسین تائب به خاتمی را تکذیب کرد.

رییس دفتر رییس جمهور در دوران اصلاحات شایعه پیغام حسین تائب به خاتمی را تکذیب کرد.

محمد علی ابطحی در وبسایت شخصی خود نوشت: دنیای شلوغ و پلوغ سیاسی عجیبی شده است.

سه هفته پیش از چند نفر جسته و گریخته شنیدم که آقای حسین طائب‪،‬ مسئول اطلاعات سپاه به من پیغام داده است که به آقای خاتمی بگویم که حق کاندیدا شدن ندارند.

خود خبر حکایت از دروغ بودن خبر داشت. جدی نگرفتم آن را. دو هفته پیش دیداری با آقای خاتمی داشتم. به ایشان گفتم از این جا و آنجا این شایعه را شنیده ام که من به شما پیغام داده ام که آقای طائب گفته است که شما کاندیدای ریاست جمهوری نشوید. من که چنین پیغامی را ندادم.

آقای خاتمی هم گفت من هم چنین پیغامی را نه از شما و نه از دیگری نشنیده ام. گفتم خوب شد. خبری که نه من گفته ام و نه شما شنیده اید را در محافل از قول من و شما، مطرح می کنند.

گویا عده ای فارغ از من و شما و آقای طائب از طرح این خبر سود می برند که آن را ساخته اند.

دیروز دیدم همین شایعه دروغ شفاهی اولین بار در سایت ملی مذهبی ها مطرح شده است. باور نمی کردم این دروع ساخته شده ای که از سه هفته پیش به گوش من خورده بود و در محافل خصوصی تکذیب کرده بودم، در سایت ها بیاید.

بلافاصله در صفحه فیس بوکم این خبر را تکذیب کردم. واقعیت این است نه من آقای طائب را دیده ام ونه آقای طائب چنین پیغامی داده است و نه آقای خاتمی منتظر این اظهار نظرهاست. خدا کند کسانی که به هر دلیل این دروغ ها را می سازند، از خدا شرم کنند و فضای فعلی کشور را در هم نریزند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر