کد خبر: 404361 A

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا:

ایلنا: جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امسال بدون داشتن گذرنامه و مدارک قانونی امکان تردد زائران عتبات عالیات وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، سرادر محسن فتحی به همراه روسای پلیس‌های تخصصی و معاونان عالی رتبه نیروی انتظامی با حضور در پایانه مرزی چزابه از نزدیک از وضعیت بازدید و اظهار کرد: به لحاظ تجربه‌ای که در سنوات گذشته به وجود آمده، سعی شد برنامه‌ریزی‌های لازم صورت پذیرد تا زائران اربعین حسینی رفاه و امنیت کاملی در سفر داشته باشند.

وی افزود: از سال گذشته تا کنون اقدامات خوبی در خصوص تردد زائران ابا عبدالله حسین (ع) صورت گرفته که از مسئولان مربوطه انتظار می‌رود تا سه ماه آینده اگر مشکلی باشد، با استفاده از تجربه سال قبل آن را مرتفع کنند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: در رابطه با صدور ویزا توافقات خوبی با کشور عراق انجام شده که با هماهنگی‌های صورت گرفته، مراکز صدور ویزا نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کنند البته اولویت محل استقرار صدور ویزا متناسب با حجم متقاضیان سفر عتبات عالیات است.

سردار فتحی با تاکید بر اینکه شرط سفر به عتبات عالیات داشتن گذرنامه و ویزا است، تصریح کرد: امسال بدون داشتن گذرنامه و مدارک قانونی امکان تردد زائران عتبات عالیات وجود ندارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا به شهروندان توصیه کرد: از هم اکنون به فکر تهیه مدارک قانونی سفر به عتبات عالیات باشند.

وی با اشاره به اینکه امسال صدور ویزا زودتر از سال گذشته شروع می‌شود، بیان داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته امیدواریم بتوانیم اعتبار ویزا را افزایش داده تا زائران برای رفت و برگشت مشکلی نداشته باشند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در خاتمه خاطر نشان کرد: امیدواریم با پیش بینی‌هایی که در حوزه انتظامی و بخش‌های دولتی انجام شده، اربعین امسال خدمات مطلوب و بهتری را برای رفاه حال زائران ابا عبدالله الحسین (ع) ارائه داده شود.

ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر