کد خبر: 212640 A

از سوی یک فعال صنفی در شهریار مطرح شد:

بر اساس اساسنامه فعلی، افرادی می‌توانند کاندیدای انتخابات هیات مدیره انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی شوند که از سابقه فعالیت آنان در انجمن بیش از ۳ سال(از زمان ثبت شان در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی) سپری شده باشد.

یک فعال حقوق صنفی کارگران ساختمانی در شهرستان شهریار خواستار تسهیل شرایط نامزدی برای انتخابات هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی شد.

کاظم احمدیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا افزود: بر اساس اساسنامه فعلی، افرادی می‌توانند کاندیدای انتخابات هیات مدیره انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی شوند که از سابقه فعالیت آنان در انجمن بیش از ۳ سال(از زمان ثبت شان در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی) سپری شده باشد.

وی با بیان اینکه نهاد صنفی ساختمانی نوپاست و چند سالی از تشکیل و فعالیت این نهاد صنفی نمی‌گذرد، اظهار کرد: انتظار می‌رود برای مشارکت بیشتر کارگران در امور صنفی خود، قوانین دست و پا گیر از میان برداشته شوند.

این فعال صنفی همچنین در خصوص تعداد اعضای هیات مدیره کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی کشور اظهار داشت: اعضای فعلی هیات مدیره ۹ نفر هستند که بهتر است به ۳ نفر تقلیل پیدا کنند تا در تصمیم‌ گیری‌ها و افزایش راندمان کاری، نتیجه مطلوب تری حاصل شود.

کارگران ساختمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر