کد خبر: 173147 A

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی:

با ابلاغ سیاست‌های کلی بخش سلامت از سوی رهبر معظم انقلاب و آغاز به کار دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت و درمان تحولات زیادی ایجاد شده است.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در مراسم افتتاح پلی‌کلینیک قاسم‌آباد مشهد فرصت‌های ایجاد شده در سال‌جاری برای ارتقاء و بهبود نظام سلامت را بی‌نظیر دانست و افزود: شاید هیچگاه این فرصت‌ها تکرار نشود و باید برای بهره‌مندی از این امکانات تمام تلاش خود را به کار گیریم.

به گزارش ایلنا «سیدتقی نوربخش» با اعلام این مطلب، گفت: با ابلاغ سیاست‌های کلی بخش سلامت از سوی رهبر معظم انقلاب و آغاز به کار دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت و درمان تحولات زیادی ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه این سیاست‌ها در گذشته نیز اعلام شده بود، افزود: ‌ در سال ۷۶ سیاست‌های سلامت به عنوان راهبرد و استراتژیک از سوی رهبر معظم انقلاب اعلام شد، اما متأسفانه به درستی از سوی مسئولین اجرا نشد.

دکتر نوربخش تأکید کرد: امروز برنامه‌های دولت تدبیر و امید سلامت محور است و این دولت تخصیص منابع در نظام بهداشت کشور را هزینه نمی‌داند، بلکه سرمایه‌گذاری تلقی می‌کند.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی ادامه داد: فرصت دیگری که برای مسئولین نظام سلامت فراهم شده، هماهنگی بین اجزا مختلف نظام سلامت یعنی وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان‌های بیمه‌گر، نظام پزشکی و تولیدکنندگان بیمه‌های خصوصی است.

وی تصریح کرد: نگاه ویژه و منحصر به فرد دولت به نظام سلامت، آرزویی بود که درحال تحقق است.

وی همچنین با تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیران و کارکنان بخش‌های بیمه و درمان تأمین‌اجتماعی استان خراسان رضوی، گفت: امیدوارم با افتتاح پلی‌کلینیک تأمین‌اجتماعی شهید فاتق قاسم‌آباد شاهد ارتقای خدمات درمانی منطقه و کسب رضایتمندی بیشتر بیمه‌شدگان باشیم.

گفتنی است، پلی کلینیک شهید فاتق که عملیات احداثآن از تیرماه سال ۹۰ آغاز شده بود در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر و زیر بنای ۳۵۰۰ متر به بهره برداری رسید.

سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر