کد خبر: 750687 A

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی از امداد رسانی به ۵ دانشجوی رشته زمین شناسی در سیل شهرستان"خوسف"، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسن شجاعی نسب در تشریح این خبر گفت: عصر روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر این که تعدادی دانشجو در محور "آبگرم" شهرستان خوسف گرفتار شده اند، بلافاصله نیروهای امدادی و مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران با همکاری نیروهای امدادی هلال احمر تمام مسیرهای فرعی را تحت پایش و بررسی قرار دادند که پس از حدود یک ساعت جست وجو ۵ نفر دانشجو شامل ۲ زن و ۳ مرد که اعضای یک گروه علمی در رشته زمین شناسی دانشگاه دولتی بیرجند که برای تحقیقات به این محل آمده بودند، پیدا کرده و به آنان امدارسانی کردند.

سرهنگ شجاعی نسب گفت: افراد پیدا شده، بیان داشتند که با یک دستگاه خودروی مزدا دوکابین به این منطقه آمده و خودروی آنان در سیل گرفتار شده که مأموران، عملیات جست وجوی خود را ادامه دادند و خودرو نیز در محلی به نام "گله چاه"در حاشیه رودخانه پیدا شد.

وی با توجه به وضعیت هوای بارانی در استان خراسان جنوبی تأکید کرد: شهروندان به اخطارهای هواشناسی مبنی بر احتمال جاری شدن روان آب ها و سیل توجه و از سفرهای غیرضروری در محورهای اصلی و فرعی استان خودداری کنند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر