کد خبر: 749338 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

رییس اداره اطلاع‌رسانی استان فارس درباره وضعیت سه دانش‌آموز مجروح در حادثه تصادف گفت: در این حادثه سه نفر از دانش‌آموزان آسیب دیده‌اند که یکی از آنها احتمالا نیاز به عمل دارد و هر سه نفر جهت تکمیل دوره درمان در بیمارستان خواهند ماند.

حمید شعبانی (رییس اداره روابط عمومی استان فارس) با اشاره به تصادف دانش آموزان در شهرستان فسا به خبرنگار ایلنا گفت: عصر روز چهارشنبه ۲۱ فروردین دانش آموزان دبستان شهید کشاورزی در منطقه شش ده و قره بلاغ در حال بازگشت از اردو بودند، خودرو هم سرویس مدرسه نبوده بلکه سرویس اردو بوده و همه مجوزهای مربوط به آن اخذ شده است.

وی ادامه داد: زمانی که این سرویس اردو در حال بازگشت بود، یک دستگاه پراید با انحراف به چپ به سمت باندی می‎رود که دانش آموزان در آن بودند.

شعبانی اضافه کرد:‌ این اتفاق در نزدیکی روستای هارم در شهرستان فسا رخ داده است. بلافاصله اورژانس به منطقه اعزام می‌شود. دو نفر از سرنشینان پراید همان لحظه جان باختند و یک نفر دیگر نیز در بیمارستان درگذشت.

 رییس اداره روابط عمومی استان فارس در پایان گفت: مینی‌بوس حامل دانش آموزان ۱۸ سرنشین داشته که ۱۵ نفرشان آسیب ندیدند ولی سه نفر دیگر آسیب دیده‌اند که یکی از آنها احتمالا نیاز به عمل دارد و هر سه نفر جهت تکمیل دوره درمان در بیمارستان خواهند ماند. یکی از دانش‌آموزان دچار شکستگی دست، یکی دیگر دچار شکستگی پا دیگری دچار کبودی زیر چشم شده است.

استان فارس بیمارستان دانش آموزان درمان گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر