کد خبر: 748543 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: استواریکم "مرتضی خانی بندانی" جمعی فرماندهی انتظامی شهرستان قصرقند در پی تیراندازی افراد ناشناس و واژگونی خودرو آسمانی شد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر، اظهارداشت: ساعت ۱۴:۱۳ دقیقه روز گذشته ( ۱۹ فروردین ماه)، یک فقره واژگونی پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۵ محور نیکشهر -قصرقند حوالی روستای "زهک" به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، یک خودروی حامل افراد ناشناس با رگبار بستن خودرو شهید "خانی بندانی "  باعث واژگونی خودرو شده اند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این حادثه، راننده این خودرو که فردی غیرنظامی است در دم فوت و استواریکم " مرتضی خانی بندانی" مجروح و پس از انتقال به بیمارستان محمد رسول الله(ص)نیکشهر با وجود تلاش های تیم پزشکی به فیض شهادت نائل آمد و آسمانی شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در خاتمه گفت: با توجه به سرنخ های به دست آمده تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت ادامه دارد.

شهادت مامور ناجا مرتضی خانی‌بندانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر