کد خبر: 748509 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه پاسداری به اسم و نام نیست و به عمل است، گفت: هرکس از این نظام دفاع کند، برای این انقلاب تلاش کند و برای قرآن و عزت اسلام بدود، پاسدار اسلام است.

به گزارش ایلنا،‌ سردار حسین رحیمی، فرمانده انتطامی تهران بزرگ در اولین جلسه شورای فرماندهان و مدیران فاتب با اشاره به اقدام روز گذشته رئیس جمهور آمریکا در معرفی کردن سپاه پاسداران به عنوان یک گروه تروریستی عنوان داشت : سپاه پاسداران مجموعه ای است که از بطن انقلاب و اسلام شکل گرفته و به مدت هشت سال در  دوران دفاع مقدس و پس از آن کارهای بزرگی انجام داده است . شجره طیبه بسیج که در ایران شکل گرفته و در حال حاضر نیز در اقصی نقاط دنیا با نام های مختلف در برابر منافع استکبار ایستادند ، همگی محصول و برآمده از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند که از حق ، عدالت ، قرآن و اسلام دفاع می کنند.

وی با بیان اینکه طبیعی است با چنین کارنامه‌ای، رژیمی جنایتکار که کارنامه‌ای سیاه برای خود به همراه دارد از روی ضعف و عجز اقدام به چنین اقدامی کند، ادامه داد: ما به عنوان کسانی که برخاسته از این انقلاب، جان گرفته از جمهوری اسلامی ایران هستیم با تمام توان به سپاه پاسداران، به بسیج پاک و متدین و به تمام کسانی که از این نهاد برخاستند افتخار می کنیم و اطمینان دارم که بار دیگر پوزه آمریکا را به زمین خواهیم زد.

رییس پلیس تهران بزرگ تاکید کرد: ما با جان و دل به سپاه پاسداران به عنوان ارگانی مقدس که شهدای پاک همچون همت‌ها، باکری‌ها، باقری‌ها و هزاران شهید زنده به نظام و قرآن تقدیم کرده و هرجا که مشکلی برای مردم در اقصی نقاط کشور با روحیه جهادی اقدام به رفع آن کرده ،  افتخار می کنیم و به آن می‌بالیم.

سردار رحیمی تصریح کرد: هرکس از این نظام دفاع کند، برای این انقلاب تلاش کند و برای قرآن و عزت اسلام بدود، پاسدار اسلام است؛ پاسداری به اسم و نام نیست و به عمل است؛ هرکس از آرمان و خون شهیدان دفاع کند پایدار است؛ آن برادر ارتشی که برای سیل زدگان تلاش می کند و در برابر یک عزیز روستایی زانو می زند نیز پاسدار است و لذا هرچه داریم باید برای دفاع از انقلاب بگذاریم. حساسیت تمامی این صحبت ها و تاکید بر تلاش مضاعف در شرایطی است که گروهی یاغی، وحشی و بی‌تمدن شمشیر را به صراحت بر روی مردم کشیده و متاسفانه اروپا نیز به نام های مختلف با آنها همراهی می‌کند.

وی ادامه داد: امروز باید با تمام توان گوش به فرمان ولایت و پاسدار آرمان های انقلاب باشیم . امروز باید افتخار کنیم به امنیتی که در پایتخت ایجاد کردیم و الحمدالله همه مسئولین از این موضوع ابراز رضایت دارند و این خود دفاع از آرمان های انقلاب و نظام محسوب می‌شود. هر مسئولی که ادعای مبارزه با استکبار دارد باید در بالا بردن توانمندی های نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کند.

سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر