کد خبر: 747463 A

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان راهبردهای این فرماندهی در سال جدید، از تلاش های مرزبانان استان خوزستان در امداد رسانی به سیل زدگان قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، سردار " قاسم رضایی " در جلسه مدیریت بحران مرزبانی استان خوزستان ضمن تبریک سال نو، اظهار داشت: داشتن روحیه بسیجی، انقلابی و جهادی از مولفه های مهم در پیشبرد اهداف والای سازمانی  است.

وی افزود: تفکر بسیجی داشتن؛ یعنی خود را ندیدن و فدای اهداف الهی کردن، که این روحیه در میان فرماندهان و مرزبانان غیور استان خوزستان وجود دارد.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه با اشاره به وقوع سیلاب در برخی استان های کشور گفت: این اتفاق یک پدیده طبیعی است که در استان رخ داده و این موضوع نباید خللی در اجرای مأموریت‌ مرزبانان در حراست از مرزهای جنوب غربی کشور ایجاد کند.

سردار رضایی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: ما مسئولیت مرزبانی از مرزهای کشور را داریم و وظیفه ذاتی ما مراقبت از مرز، مبارزه با قاچاق، جلوگیری از ترددهای غیر مجاز و مبارزه با گروهک های تروریستی است.

وی با اشاره به رویکرد مرزبانی ناجا در سال جدید، خاطرنشان کرد: رویکرد مرزبانی در مراقبت از مرزها، رویکرد نظامی و دفاعی است و تفکر، ابزار، تاکتیک، مدیریت و پشتیبانی باید متناسب با این رویکرد باشد و راهبردها و منشور مرزبانی نیز بر همین اساس طرح ریزی و برآورد شود.

فرمانده مرزبانی ناجا در بخشی دیگر از سخنان خود، نکات لازم در خصوص حراست از مرزهای کشور، مبارزه با قاچاق کالا و خروج سرمایه های ملی و مدیریت صحیح در پیشبرد اهداف انقلاب را تشریح کرد.

گفتنی است سردار "رضایی"؛ فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه از تلاش‌ها و زحمات مرزبانان  در امداد رسانی به آسیب دیدگان از سیل قدردانی کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر