کد خبر: 747428 A

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تا ۵۰۰ میلیون تومان اجازه شرعی گرفته‌ایم که از بودجه دانشگاه برای جبران خسارت‌های صورت‌گرفته به آسیب‌دیدگان دانشگاه کمک کنیم.

به گزارش ایلنا، مجید مشکینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی درباره آخرین اقدامات این دانشگاه برای کمک به سیل‌زدگان، گفت: تا ۵۰۰ میلیون تومان اجازه شرعی گرفته‌ایم که از بودجه دانشگاه برای جبران خسارت‌های صورت‌ گرفته به آسیب‌دیدگان دانشگاه اعم از کارمند، اعضای هیات‌علمی و دانشجویان کمک کنیم.

وی ادامه داد: مقداری از این بودجه صرف خرید تجهیزات شده و گروه‌های جهادی تجهیز شدند و مقداری هم به‌ صورت لوازم مصرفی اعم از غذا، لوازم بهداشتی و... کمک صورت گرفت.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی افزود: شماره حسابی هم اعلام شده تا پرسنل دانشگاه بتوانند از این طریق به سیل‌زدگان کمک کنند.

وی درباره وضعیت امدادرسانی و ارسال تجهیزات نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مناطق سیل‌زده حضور دارد، اما بیشترین کمک‌های ما در شمال کشور است و آن‌ هم به‌ خاطر این است که سیل ابتدا در شهرهای شمالی جاری شد، البته در لرستان و خوزستان نیز دانشجویان و حتی روسای واحدها در حال امدادرسانی هستند و هر کاری که از توان آنها ساخته است، انجام می‌دهند.

مشکینی درباره پرداخت شهریه حادثه‌دیدگان گفت: تصمیم‌گیری نهایی انجام نشده، اما بعضی واحدها شهریه‌ها را به تعویق انداخته‌اند.

 

بودجه دانشگاه آزاد اسلامی سیل معاون کمک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر