کد خبر: 747221 A

حجت نظری با اعتراض به تاخیر در آغاز جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: مدعوین شورا مسخره ما نیستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت نظری در جلسه علنی روز یکشنبه با اشاره به تاخیر یک ساعت و 45 دقیقه ای جلسه شورای شهر تهران گفت: اتفاق امروز، اتفاق خوبی نبود و اعضای شورا از مردم رای گرفته اند تا در جلسه شورا حاضر باشند و امور مربوط به شورا را رسیدگی کنند نه اینکه در افتتاحیه ها حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: امیدوارم در ادامه جلسات شورا اینگونه نباشد زیرا سالی که نکوست از بهارش پیداست. شورا اولین جلسه خود را اینگونه آغاز کرد و امیدوارم چنین اتفاقاتی تکرار نشود.

وی تاکید کرد: هیئت رئیسه می توانست زمان شروع جلسه را تغییر دهد یا جلسه را لغو کند. کسانی که در این جلسه دعوت شده بودند کارشناسان، اهالی رسانه و مدعوین، مسخره ما نیستند و متاسفانه در بعضی از مواقع دستگاه مجری زمانی برنامه های خود را برگزار می کند که شورا جلسه علنی دارد.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه جلسه امروز بنا به وقت دفتر رئیس جمهور برگزار شده بود گفت: حضور این تعداد از اعضای شورا در مراسم افتتاحیه ضرورت نداشت و وظیفه ما رسیدگی به امور مردم تهران است.

وی از اعضای شورا خواست به تمدید زمان جلسه رای ندهند، زیرا مدعوین برای زمان خود برنامه ریزی کرده اند.

نظری اضافه کرد: من به سهم خودم از مردم تهران عذرخواهی می کنم و امیدوارم حرمت جایگاه خودمان را حفظ کنیم.

هاشمی در ادامه توضیح داد: قرار بود جلسه افتتاحیه 8 صبح آغاز و 9:30 به اتمام برسد و پیش بینی می کردیم بیش از 5 تن از اعضای شورا در این مراسم حاضر نباشند.

در ادامه، در خصوص ادامه جلسه شورا از ساعت ۱۱ تا ۱۲ رای گیری شد و جلسه با رأی موافق ۱۳ تن از اعضای شورای شهر تهران ادامه یافت.

حجت نظری پس از تذکر خود، صحن شورای شهر را ترک کرد.

جلسه علنی شورای شهر شورای شهر تهران صحن علنی جلسه علنی شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر