کد خبر: 746698 A

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد:

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت: بارش‌های کم سابقه بهاره سال جاری تلفاتی برای حیات وحش نداشته، اما منجربه مسدود شدن راه‌های ارتباطی مناطق شده بود.

به گزارش ایلنا، محسن جعفری نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در پی بارندگی‌های کم سابقه امسال هیچ گونه تلفات جانی در مناطق حفاظت شده و پناهگاه‌های حیات وحش دیده نشده است.

براساس این گزارش جعفری نژاد با اشاره به بارندگی‌های کم سابقه که در بیشتر مناطق استان منجر به وقوع سیل و آبگرفتی برخی شهر‌ها را درپی داشت اظهار کرد: دراین خصوص هیچ مشکلی در مناطق حفاظت شده و پناهگاه‌های حیات وحش در حال حاضر وجود ندارد و وضعیت این مناطق بر اثر بارندگی‌ها مطلوب است.

وی با اشاره به اینکه خسارات سیل بیشتر زیرساختی بوده است افزود: بارش‌ها باعث خسارات به تعدادی از پاسگاه‌های محیط بانی شده است، ضمن اینکه قطع شدن راه‌های ارتباطی دربرخی از مناطق را به همراه داشته است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به اینکه هم اکنون راه‌های ارتباطی باز است افزود: درکمترین زمان ممکن با همکاری خوب فرمانداران و ادارات راهداری حمل و نقل و جاده‌ای شهرستان‌ها، تمامی مسیر‌های مسدودی باز و درحال حاضر مشکل ارتباطی نداریم.

حفاظت محیط زیست حمل و نقل حیات وحش پارک ملی دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر