کد خبر: 746148 A

بخشدار معمولان:

بخشدار معمولان با بیان اینکه مهمترین مشکل ما قطع راه ارتباطی با شهرهای پلدختر و خرم‌آباد است، گفت: امروز در امدادرسانی توسط هلال احمر وقفه‌ای ایجاد شده که امیدواریم برطرف شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حبیب‌الله موسوی درباره نحوه امدادرسانی گفت: روز یکشنبه و دوشنبه بارندگی شدیدی اتفاق افتاد و رودخانه‌ها طغیان کردند که خسارت زیادی وارد کرد. حدود ۲۰۰ خانه روستایی را آب گرفته و تخریب شده‌اند. راه دسترسی به‌دلیل تخریب ۸ پل قطع است و همچنان ۶۰ روستا راه ارتباطی ندارند.

وی با بیان اینکه از وضعیت امدادرسانی در روز گذشته راضی بودیم، ادامه داد: امروز در امدادرسانی توسط هلال‌احمر وقفه‌ای ایجاد شده که امیدواریم برطرف شده و مانند دیروز امدادرسانی‌ها انجام شود.

بخشدار شهر معمولان خاطرنشان کرد: ارتباط معمولان با پلدختر و خرم‌آباد پس از گذشت سه روز همچنان قطع است و هنوز راه ارتباطی ایجاد نشده است. روستاها نیز قطع ارتباط هستند و خدمت‌رسانی از طریق بالگردها است و تنها راه برون‌رفت از این مشکل ایجاد راه ارتباطی است.

موسوی تصریح کرد: خیرین تماس گرفتند و گفتند سبد غذایی درست کردند و برای ما ارسال کردند اما به‌دلیل نبود راه دسترسی این اقلام در خرم‌آباد دپو شده‌اند.همچنین مسافران نوروزی نیز گرفتار شده‌اند و نمی‌توانند از شهر خارج شوند. مشکل اصلی ما قطع راه دسترسی است و ما خواهش می‌کنیم راه دسترسی را برطرف کنند.

وی ادامه داد: ما آب سالم بهداشتی ذخیره کرده‌ایم و برای تامین آب مشکلی در شهر وجود ندارد.

حبیب‌الله موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر