کد خبر: 745963 A

رئیس پلیس راه استان اردبیل اعلام کرد:

رئیس پلیس راه استان اردبیل از ممنوعیت انواع کامیون و تریلر به استثنا حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در محور اردبیل – آستارا، اردبیل – سرچم و بالعکس در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حجت فتاحی گفت: باتوجه به بازگشت مسافران از سفرهای نوروزی، پیش‌بینی می‌شود حجم تردد در روزهای پایانی تعطیلات نوروز به اوج برسد که به‌منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور و تامین آرامش سفر در جاده‌های استان اردبیل، ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون در محور اردبیل - آستارا و اردبیل - سرچم اعمال می‌شود.

وی افزود: بر این اساس از ساعت ۷ صبح  تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ فروردین‌ماه، تردد انواع کامیون و تریلی به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در محور اردبیل - آستار، اردبیل - سرچم و بالعکس، ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان اردبیل با اشاره به حضور هدفمند و تاثیرگذار پلیس راه در راه‌های مواصلاتی استان، ضرورت پایبندی رانندگان به اصول رانندگی ایمن با هدف تجربه سفری آرام و دل‌انگیز را مورد تاکید قرار داد و گفت: رفتار پلیس با رانندگان قانون‌‌گریز و خطرآفرین، قاطع و برابر مقررات است.

رییس پلیس راه استان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر