کد خبر: 745735 A

دبیرکل جمعیت هلال احمر:

دبیرکل جمعیت هلال احمر تاکید کرد: با توجه به اینکه وسعت سیل در این مناطق زیاد بوده است، نمی‌توانیم تخمین بزنیم تا چند ساعت دیگر یا چند روز دیگر امدادرسانی ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمودرضا پیروی درباره آخرین جزییات امدادرسانی در لرستان گفت: از روز گذشته برخی نیروها به صورت زمینی وارد پلدختر شدند و کار امدادرسانی شروع شده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه امداد هوایی نیز با طلوع آفتاب انجام شد، اظهار داشت: آب در بخش‌هایی از مناطق فروکش کرده اما برخی مناطق روستایی به شدت آسیب‌‌دیده و امدادرسانی در حال انجام است. در حال حاضر امدادرسانی به مناطقی مانند معمولان، بابازید، نورآباد و... در حال انجام است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه شش فروند بالگرد از هلال احمر اقلامی مانند چادر، پتو و مواد غذایی را به مناطق ارسال می‌کند، تصریح کرد: با توجه به اینکه وسعت سیل در این مناطق زیاد بوده است، نمی‌توانیم تخمین بزنیم تا چند ساعت دیگر یا چند روز دیگر امدادرسانی ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

مراجعات به پارکها مانند سرخعه‌حصار و چیتگر وولایت زیاد شده است برخی از نقاط مانند پارک سرحه‌حصار ظرفیت تکمیل شده است معابر باز است و بار ترافیکی روان را

 

 

محمودرضا پیروی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر