کد خبر: 744112 A

جانشین فرمانده نیروی انتظامی:

جانشین فرمانده ناجا تاکید کرد: نیروی انتظامی مهمترین بخش تولید ملی را به عهده دارد.

به گزارش ایلنا،‌ سردار ایوب سلیمانی در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی جاموسی دشت آزادگان گفت: سنت حسنه‌‌ای که در نیروی انتظامی از سال‌‌ها قبل طی ایام تعطیلات نوروز انجام می‌‌‌شود، این است که همه مسئولان، فرماندهان و معاونان به نقاط دوردست اعزام و ضمن سرکشی از رده‌‌ها و عرض تبریک و خسته نباشید به این عزیران، وضعیت زیست، مأموریت، مشکلات و مسائل آنها را از نزدیک بررسی می‌‌کنند.

وی با اشاره به اینکه هیات‌رئیسه نیروی انتظامی به جاهایی که حساسیت و موضوعیت ماموریتی بیشتری دارند، حضور پیدا می‌کنند، اظهار داشت: استان خوزستان از چند جهت دارای اهمیت است به خصوص مرزها که به همین منظور هم اکنون در پاسگاه مرزی "جاموسی" دشت آزادگان خدمت دوستان هستیم.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه خوزستان از بعد اقتصادی و امنیتی از مهم‌ترین و حساس‌ترین استان‌های کشور و مورد طمع دشمنان است، تصریح کرد: در سال گذشته مسائل زیادی در این زمینه داشتیم که بحمدالله مجموعه مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی در سال ۹۷ با مجاهدت های شبانه روزی توانستند بر همه مشکلات فائق آمده و با موفقیت و سرافرازی سال را به پایان برسانند و توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند.

سلیمانی ادامه داد: با هوشیاری و تیزبینی مرزبانان خوشبختانه کوچکترین مشکل امنیتی در مرزهای استان خوزستان نداریم و بحمدالله در حوزه انتظامی هم با توجه به مأموریت های متعدد طی سال گذشته شاهد موفقیت بودیم.

وی درخصوص اهمیت استان خوزستان در تعطیلات نوروزی، خاطرنشان کرد: این استان به دلیل داشتن زیارتگاه‌‌های راهیان نور و یادمان‌‌‌های دفاع مقدس در ایام نوروز جایگاه ویژه‌‌ای دارد و محلی مطلوب برای مردم شریف و حزب‌‌الله، رزمندگان و ایثارگران برای بازدید در ایام تعطیلات نوروز است.

جانشین فرمانده ناجا افزود: امنیت این سفرها در تسهیل تردد، خدمتگزاری در مسیر و برقراری یک سفر ایمن برای ناجا اهمیت مضاعف دارد لذا مجموعه نیروی انتظامی در استان در ایام تعطیلات نوروزی کاملا در آماده‌باش هستند.

سیلمانی با بیان اینکه پدیده‌‌های اخیر همانند باران‌‌های سیل‌‌آسا و سیل در استان مشکلاتی برای مردم به وجود آورد و زحمات کارکنان را مضاعف کرد، ابراز داشت: بر اساس گزارش فرمانده انتظامی و مرزبانی استان همه حوزه‌‌‌‌های ماموریتی کارکنان به خوبی مدیریت شده و مشکلی از این بابت در شهرها، جاده‌‌ها و... وجود ندارد و تمامی شاخص‌های عملکرد پلیس مثبت است.

وی اضافه کرد: فرماندهی انتظامی استان برای ارتقای سطح امنیت عمومی و ایجاد آرامش خاطر برای مردم و برقراری نظم و انضباط اجتماعی موفقیت‌‌های بسیار بزرگی کسب کرده‌ است و از این نظر جزو استان‌های شاخص کشور محسوب می‌‌‌شود که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ان‌‌شاءالله ناجا امسال هم، همچون گذشته بتواند با تمام تلاش سالی سرشار از موفقیت داشته و دشمنان را در پیشبرد اهداف شوم‌‌‌شان ناکام بگذارند و عزت و سربلندی را برای مردم و نظام مقدس اسلامی مهیا کند.

سلیمانی افزود: در نقاط مرزی برای ما خط قرمز، امنیت کشور و جلوگیری از نفوذ دشمن، آرامش دادن به مردم و برقراری نظم و انضباط و قانونمداری است که نشاط، سرحالی، موفقیت و پیشرفت همه در گرو این سه مولفه است که مسئولیت‌‌های ذاتی نیروی انتظامی است. 

وی اضافه کرد: ناجا در سال رونق تولید، مهمترین بخش تولید ملی را به عهده دارد؛ زیرساخت و بستر اصلی تولید امنیت، نظم، انضباط، قانونمداری و احساس امنیت و آرامش در مردم، صنعتگران و بازرگانان در ابعاد مختلف است که اینها به عهده نیروی انتظامی است. ان‌‌‌شاءالله ما این آرامش و امنیت را با همه وجود صیانت خواهیم کرد. امیدواریم امسال در اجرای فرمان مقام کل قوا با همت همه مردم و مسئولان تولید به معنی واقعی شکل بگیرد و در حوزه اقتصاد هم بزرگترین شکست تاریخ برای دشمن اصلی ما آمریکا رقم بخورد.

بررسی اقدامات انتظامی و مرزبانی استان خوزستان در خصوص سفرهای نوروزی در مناطق مورد تهدید سیل، بازدید هوایی از مناطق در معرض سیل، بازدید از پاسگاه مرزی شلمچه و حضور در یادمان شهدای این منطقه از دیگر برنامه‌‌های سفر جانشین فرمانده ناجا به استان خوزستان است.

سردار ایوب سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر