کد خبر: 743786 A

فرمانده پلیس راه‌آهن کشور:

فرمانده پلیس راه‌آهن کشور تاکید کرد: تمامی خطوط ریلی به غیر از مسیر بین‌‌المللی گرگان - اینچه‌‌برون آماده خدمت‌‌رسانی به مسافران است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حشمت‌‌اله ملکی که به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از راه‌‌آهن شمال شرق (۲) و منطقه حادثه دیده از سیل اخیر استان گلستان بازدید کرد، در حاشیه این بازدید از آماده‌‌باش تمامی نیروهای این پلیس برای خدمت‌‌‌رسانی به مردم خبر داد، گفت: پس از کاهش سیلاب های موجود در مسیر ریلی اینچه‌‌برون و اطمینان خاطر از عدم تهدید سیلاب و سایر حوادث غیر مترقبه، تعمیر خط ریلی بین‌‌المللی گرگان - اینچه‌‌برون به سرعت انجام خواهد شد.

وی درخصوص علت ایجاد شکاف در این مسیر ریلی اظهار داشت: در راستای کمک به مردم منطقه سیل‌‌‌زده و هدایت حجم وسیع آب از شهر آق‌‌قلا به سوی دشت‌‌های شمال این شهر، بنا بر تشخیص مسئولان ستاد بحران و با هماهنگی مدیرعامل راه‌‌آهن جمهوری اسلامی ایران تصمیم به بازگشایی و ایجاد شکاف در خط ریلی گرگان - اینچه‌‌برون در چهار نقطه گرفته شد.

فرمانده پلیس راه‌‌آهن کشور ادامه داد: پلیس راه‌‌آهن کشور و شرکت راه‌‌آهن از هر گونه اقدامی در راستای ارتقای امنیت و آسایش مردم همچنین در راستای کاهش آلام هموطنان در استان گلستان و سایر استان‌‌‌های آسیب‌‌‌دیده از سیل کوتاهی نخواهد کرد.

ملکی افزود: با توجه به اهمیت خطوط ریلی گرگان - اینچه‌‌برون از نظر بین‌‌المللی تا عادی شدن اوضاع و تردد مجدد قطارها، امنیت این مسیر توسط پلیس راه آهن شمال شرق (۲) به نحو احسن تامین خواهد شد.

وی به جمع‌‌آوری و ارسال آذوقه مورد نیاز سیل‌‌زدگان استان گلستان اشاره و تصریح کرد: کارکنان ایثارگر پلیس راه آهن انواع مختلف مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز سیل‌‌زده را به صورت اختیاری تهیه و برای هموطنان خود در آن مناطق ارسال کرده‌‌اند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در حال حاضر تمامی خطوط ریلی به غیر از مسیر بین‌‌المللی گرگان - اینچه‌‌برون آماده خدمت‌‌رسانی به مسافران نوروزی است.

سرهنگ حشمت اله ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر