کد خبر: 743747 A

رئیس پلیس راه استان گیلان از کشته شدن یک نفر و مصدمیت 3 تن بر اثر برخورد خودروی سواری ال 90 با یک دستگاه سواری بنز در محور " رودبنه - انبارسر " شهرستان لاهیجان خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین محمدپور" با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور " رودبنه - انبارسر " شهرستان لاهیجان بلافاصله ماموران پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه سواری ال 90 که از مسیر رودبنه به انبارسر در حال تردد بود با یک دستگاه خودرو سواری بنز برخورد کرده است.

وی ادامه داد: در این حادثه راننده سواری ال 90 که مردی 40 ساله بود به علت شدت جراحات وارده حین انتقال به بیمارستان فوت و 2 سرنشین 15 و 10 ساله این خودرو به همراه راننده 41 ساله خودروی سواری بنز مصدوم و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمد‌پور گفت: کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را انحراف به چپ خودروی سواری ال 90 اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان گیلان در پایان با بیان اینکه بزرگترین حوادث رانندگی همیشه در اثر کوچکترین بی‌احتیاطی اتفاق می‌افتد از رانندگان خواست لذت سفر خود را با سرعت غیرمجاز، انحراف و تجاوز به چپ که مهمترین علل سوانح رانندگی هستند به خاطره تلخ تبدیل نکنند.

پلیس راه استان تجاوز خودرو سانحه لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر