کد خبر: 743733 A

سردار سلیمانی خبر داد:

​جانشین فرمانده ناجا از بکارگیری بیش از ۲۰۰ هزار نیروی پلیس در طرح نوروزی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار ایوب سلیمانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به تجربیات سال های گذشته و همچنین افزایش اشراف ناجا بر ماموریت ها، در نوروز امسال برنامه های بسیار خوبی در حوزه های مختلف برای اجرا پیش بینی شده است.

وی با اشاره به وظیفه ذاتی پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه اظهار داشت: مردم از پلیس نظم و انضباط، امنیت و آرامش می خواهند، از همین رو، ناجا بر همین اساس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا رضایت شهروندان و مسافران را جلب کند.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر لزوم تامین امنیت مسافران در جاده ها، محل اسکان و همچنین تامین امنیت منازلی که خالی از سکنه هستند، تصریح کرد: خط قرمز و دغدغه ناجا، امنیت مردم بوده و در همین راستا در نوروز امسال بیش از ۲۰۰ هزار نیروی پلیس برای حراست از امنیت و آرامش هموطنان مان در سراسر کشور بکارگیری شده است.

سلیمانی با اشاره به برپایی ۱۳ هزار و ۸۰۰ ایستگاه سیار و ثابت پلیس در ایام نوروز در سطح کشور، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های مناسبی که صورت گرفت، شاهد تعامل و همکاری بیش از پیش سایر سازمان های امدادی با پلیس بوده ایم و در کل بیش از ۵۰۰ هزار نفر در طرح نوروزی برای آسایش خاطر مردم در تلاش هستند.

وی با بیان اینکه معمولا در ۳۰ کیلومتری شهرها بیشترین آمار تصادفات را شاهد هستیم و برای این منظور برنامه ریزی های خوبی انجام شده است، ابراز داشت: بیش از ۴۵ هزار نیروی پلیس در حوزه راهور برای کنترل ترافیک جاده ها بکارگیری شده اند، درخواست ما از هموطنان این است که ضمن رعایت مقررات و اطلاع از وضعیت راه ها قبل از سفر، با عمل به توصیه های پلیس، شادی و لذت سفر را به اندوه تبدیل نکنند.

جانشین فرمانده ناجا در پایان عملکرد فرماندهی انتظامی گلستان را درخشان دانست و بیان کرد: پلیس گلستان در همه بخش ها عملکرد قابل قبول و مناسبی داشته است که این مهم حاصل تلاش خستگی ناپذیر و صادقانه فرماندهان، مسئولان و کارکنان انتظامی استان است.

سردار ایوب سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر