کد خبر: 743635 A

در پیامی به رؤسای استانی تاکید شد:

رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی به تمام روسای استانی ابلاغ کرد۵۰۰ مرکز و واحد این دانشگاه فضای فیزیکی خود را دجهت اسکان سیل‌زدگان قرار دهند.

به گزارش ایلنا،  محمدرضا زمانی ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل‌زده شمال کشور در پیامی به تمامی رؤسای استانی دانشگاه پیام نور بر لزوم آمادگی کامل برای مقابله با احتمال وقوع سیل تأکید کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وقوع بارش برف و باران در بیش از ۲۵ استان کشور و احتمال وقوع سیل و آب‌گرفتگی در این مناطق ضرورت تدارک تمهیدات لازم برای کمک به هموطنان را یادآور شد.

وی با اشاره به ظرفیت فضای فیزیکی بیش از ۵۰۰ مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور در تمامی نقاط کشور بر لزوم هماهنگی کلیه رؤسای استانی با مراکز مدیریت بحران، استانداری‌ها، هلال احمر و سایر مراجع ذیصلاح به منظور اسکان سیل زدگان در صورت لزوم، همچنین همراهی با کانون‌های دانشجویی هلال احمر دانشگاه به منظور کمک به هموطنان تاکید کرد و این را بخشی از مسئولیت اجتماعی دانشگاه دانست.

شایان ذکر است دانشجویان عضو کانون‌های هلال احمر دانشگاه پیام نور از ابتدای سیل در استان گلستان با حضور شبانه‌روزی در مناطق سیل‌زده به یاری مردم شهرستان‌های بندرترکمن و آق قلا شتافتند.

 

استان کشور بارش برف و باران دانشگاه پیام نور سیل مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر