کد خبر: 743477 A

حناچی:

شهردار تهران گفت: با توجه به بارش‌های احتمالی که امشب و فردا شب ادامه خواهد داشت، از هموطنان می‌خواهم تا در حریم منطقه‌های دارآباد، درکه، فرحزاد، دربند، دره سولقان و روددره‌های تهران حضور نداشته باشند.

به گزارش ایلنا، پیروز حناچی در گفت‌وگو با «خبر ۱۸:۳۰» اظهار کرد: پیرو اعلام گزارشات هواشناسی آمادگی کامل در امتداد روددره های شهر تهران وجود دارد و همکارانم از شب گذشته در شهرداری تهران در حالت آماده‌باش به سر می‌برند.

 وی با بیان اینکه تمامی مسیل‌ها کنترل و تلاش شده تا آبگرفتگی جدی در امتداد مسیل‌های اصلی تهران وجود نداشته باشد به شهروندان تهرانی چند توصیه کرد و گفت: با توجه به بارش‌های احتمالی که امشب و فردا شب ادامه خواهد داشت از هموطنان می‌خواهم تا در حریم منطقه‌های دارآباد، درکه، فرحزاد، دربند، دره سولقان و روددره‌های تهران حضور نداشته باشند و در هنگام بارندگی به علائم هشدار دهنده توجه کنند. 

شهردار تهران با اشاره به ارسال اولین اکیپ امدادی توسط آتش‌نشانی به استان‌های سیل‌زده عنوان کرد: همچنین اکیپ‌های امدادی توسط آتش‌نشانان تهران به استان‌های گلستان و خراسان شمالی اعزام شده‌اند و البته کمک‌های دیگری از طریق همکارانم در شهرداری تهران به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

 

پیروز حناچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر